Dane o wynagrodzeniach H1B

Strona główna › Pracodawcy › Neatly Technologies Inc

Neatly Technologies Inc: Wynagrodzenia H-1B i sponsoring

Neatly Technologies Inc złożył 10 wniosków o warunki pracy dla wiz H-1B i pokrewnych w latach fiskalnych 2023–2026; zatwierdzone: 10. Mediana oferowanego wynagrodzenia: $108 826.

Wnioski (LCA)10
Certyfikowane10
Adres pracodawcySan Ramon, CA
Pracodawca zależny od H-1BNie
Mediana oferowanego wynagrodzenia$108 826
Środkowa połowa wynagrodzeń$93 538–$126 693
Percentyl 10.–90.$81 091–$134 405

Czy Neatly Technologies Inc sponsoruje wizy H-1B?

Neatly Technologies Inc złożył 10 wniosków o warunki pracy w latach fiskalnych 2023–2026, ostatni złożono 5 sie 2025. LCA to pierwszy krok w procedurze wizowej H-1B, co oznacza, że pracodawca sponsorował lub przygotowywał się do sponsorowania pracowników H-1B; nie gwarantuje to jednak sponsoringu dla konkretnego stanowiska. Sprawdź oferty pracy samego pracodawcy.

Wnioski o zieloną kartę (PERM) w Neatly Technologies Inc: 3 →

Wynagrodzenia wg stanowisk

StanowiskoLCAMediana wynagrodzenia
Software Developer3$108 826
VP Technology and Consulting1$148 450
Technical Business Analyst/lead1$74 152
Technical Lead1$102 294
Data Engineer1$82 826
Workday Integration Analyst1—
Application Programmer1$126 693
Project Manager1$93 538

Wnioski wg lat fiskalnych

Rok fiskalnyLCAMediana wynagrodzenia
Rok 20231$130 894
Rok 20244$92 560
Rok 20255$108 826

Poziomy stawek rynkowych

Departament Pracy ustala cztery poziomy stawek rynkowych dla każdego zawodu i regionu, od Poziomu I (początkujący) do Poziomu IV (pełna kompetencja). Pracodawca wybiera poziom odpowiadający wymaganiom stanowiska.

Lokalizacje stanowisk

Zawody

Najnowsze wnioski

StanowiskoWynagrodzenie zasadniczeLokalizacjaZłożonoData rozpoczęciaStatus
Project Manager$93 538–$124 800
Poziom II
Glendale, AZ5 sie 202512 sie 2025Certyfikowane
Application Programmer$126 693–$141 440
Poziom II
Los Gatos, CA28 maj 20254 cze 2025Certyfikowane
Software Developer$108 826–$139 214
Poziom II
Round Rock, TX24 kwi 20251 maj 2025Certyfikowane
Software Developer$108 826–$130 894
Poziom II
Round Rock, TX4 lut 202511 lut 2025Certyfikowane
Workday Integration Analyst$80 413–$83 200
niepełny wymiar czasu pracy · Poziom II
Bentonville, AR21 lis 202428 lis 2024Certyfikowane
Data Engineer$82 826–$83 200
Poziom II
Orlando, FL13 wrz 202420 wrz 2024Certyfikowane
Technical Business Analyst/lead$74 152–$110 000
Poziom II
Glendale, AZ6 cze 20241 paź 2024Certyfikowane
Technical Lead$102 294–$110 000
Poziom II
Glendale, AZ22 kwi 20241 paź 2024Certyfikowane
VP Technology and Consulting$148 450–$152 443
Poziom III
San Ramon, CA19 mar 202425 mar 2024Certyfikowane
Software Developer$130 894
Poziom II
Round Rock, TX24 lut 202328 lut 2023Certyfikowane

Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).