Strona główna › Pracodawcy › The Nephrology Group, Inc.,
The Nephrology Group, Inc.,: Wynagrodzenia H-1B i sponsoring
The Nephrology Group, Inc., złożył 18 wniosków o warunki pracy dla wiz H-1B i pokrewnych w latach fiskalnych 2023–2026; zatwierdzone: 15. Mediana oferowanego wynagrodzenia: $275 000.
Czy The Nephrology Group, Inc., sponsoruje wizy H-1B?
The Nephrology Group, Inc., złożył 18 wniosków o warunki pracy w latach fiskalnych 2023–2026, ostatni złożono 22 kwi 2026. LCA to pierwszy krok w procedurze wizowej H-1B, co oznacza, że pracodawca sponsorował lub przygotowywał się do sponsorowania pracowników H-1B; nie gwarantuje to jednak sponsoringu dla konkretnego stanowiska. Sprawdź oferty pracy samego pracodawcy.
Wynagrodzenia wg stanowisk
| Stanowisko | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Physician (Nephrologist) | 6 | $276 640 |
| Physician (Hospitalist) | 4 | $275 000 |
| Nephrologist-Hospitalist | 3 | $275 000 |
| Facility Medical Director | 1 | $240 000 |
| Nephrologist | 1 | $175 000 |
| Vascular Surgeon | 1 | — |
| Business Intelligence and Analytics Manager | 1 | $83 200 |
| Physician - Internal Medicine Hospitalist | 1 | $275 000 |
Wnioski wg lat fiskalnych
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2023 | 4 | $257 500 |
| Rok 2024 | 3 | $225 000 |
| Rok 2025 | 7 | $274 998 |
| Rok 2026 | 4 | $275 820 |
Poziomy stawek rynkowych
- Poziom I (początkujący)31%
- Poziom II (kwalifikowany)15%
- Poziom III (doświadczony)8%
- Poziom IV (pełna kompetencja)46%
Departament Pracy ustala cztery poziomy stawek rynkowych dla każdego zawodu i regionu, od Poziomu I (początkujący) do Poziomu IV (pełna kompetencja). Pracodawca wybiera poziom odpowiadający wymaganiom stanowiska.
Lokalizacje stanowisk
Zawody
Najnowsze wnioski
| Stanowisko | Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Physician (Hospitalist) | $276 640 | Selma, CA | 22 kwi 2026 | 1 sie 2026 | Certyfikowane |
| Nephrologist-Hospitalist | $275 000–$295 000 Poziom I | Bakersfield, CA | 23 sty 2026 | 4 lut 2026 | Certyfikowane |
| Physician (Nephrologist) | $276 640 niepełny wymiar czasu pracy · Poziom IV | Tulare, CA | 20 sty 2026 | 15 kwi 2026 | Certyfikowane |
| Nephrologist-Hospitalist | $274 976 niepełny wymiar czasu pracy · Poziom I | Bakersfield, CA | 15 sty 2026 | 15 sty 2026 | Certyfikowane |
| Business Intelligence and Analytics Manager | $83 200 Poziom II | Fresno, CA | 9 maj 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| Physician - Internal Medicine Hospitalist | $275 000–$295 000 | Fresno, CA | 15 kwi 2025 | 16 cze 2025 | Certyfikowane |
| Physician (Nephrologist) | $276 640 Poziom IV | Fresno, CA | 15 kwi 2025 | 15 lip 2025 | Certyfikowane |
| Physician (Hospitalist) | $274 997 | Fresno, CA | 15 kwi 2025 | 15 lip 2025 | Certyfikowane |
| Physician (Hospitalist) | $274 997 | Fresno, CA | 14 kwi 2025 | 15 lip 2025 | Wycofane |
| Physician (Nephrologist) | $276 640 Poziom IV | Fresno, CA | 14 kwi 2025 | 15 lip 2025 | Wycofane |
| Vascular Surgeon | $416 000–$624 000 niepełny wymiar czasu pracy | Fresno, CA | 12 sty 2025 | 1 lut 2025 | Certyfikowane |
| Nephrologist-Hospitalist | $275 000–$295 000 Poziom I | Bakersfield, CA | 4 wrz 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
| Physician (Nephrologist) | $276 640 niepełny wymiar czasu pracy · Poziom IV | Hanford, CA | 20 lut 2024 | 1 mar 2024 | Certyfikowane |
| Nephrologist | $175 000 Poziom I | Newark, NJ | 30 sty 2024 | 1 lip 2024 | Certyfikowane |
| Physician (Hospitalist) | $275 000 Poziom IV | Tulare, CA | 8 maj 2023 | 1 sie 2023 | Certyfikowane |
| Physician (Nephrologist) | $275 000 Poziom III | Selma, CA | 7 maj 2023 | 1 sie 2023 | Wycofane |
| Facility Medical Director | $240 000 Poziom II | Tehachapi, CA | 10 kwi 2023 | 1 sie 2023 | Certyfikowane |
| Physician (Nephrologist) | $276 640 niepełny wymiar czasu pracy · Poziom IV | Tulare, CA | 3 kwi 2023 | 24 kwi 2023 | Certyfikowane |
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).