Strona główna › Pracodawcy › NorthMarq Capital LLC
NorthMarq Capital LLC: Wynagrodzenia H-1B i sponsoring
NorthMarq Capital LLC złożył 12 wniosków o warunki pracy dla wiz H-1B i pokrewnych w latach fiskalnych 2023–2026; zatwierdzone: 12. Mediana oferowanego wynagrodzenia: $96 452.
Czy NorthMarq Capital LLC sponsoruje wizy H-1B?
NorthMarq Capital LLC złożył 12 wniosków o warunki pracy w latach fiskalnych 2023–2026, ostatni złożono 2 cze 2026. LCA to pierwszy krok w procedurze wizowej H-1B, co oznacza, że pracodawca sponsorował lub przygotowywał się do sponsorowania pracowników H-1B; nie gwarantuje to jednak sponsoringu dla konkretnego stanowiska. Sprawdź oferty pracy samego pracodawcy.
Wynagrodzenia wg stanowisk
| Stanowisko | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| IT Salesforce Developer | 3 | $106 579 |
| Salesforce Software Engineer | 1 | $130 998 |
| Investment Analyst I | 1 | $58 989 |
| Investment Sales Analyst | 1 | $56 597 |
| Salesforce Developer | 1 | $84 386 |
| Investment Analyst | 1 | $100 000 |
| Investment Analyst III “ Debt and Equity | 1 | $92 905 |
| Senior Salesforce Software Engineer | 1 | $141 898 |
| Commercial Insurance Analyst I | 1 | $63 814 |
| Artificial Intelligence Engineer | 1 | $80 550 |
Wnioski wg lat fiskalnych
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2023 | 1 | $130 998 |
| Rok 2024 | 2 | $57 793 |
| Rok 2025 | 7 | $106 579 |
| Rok 2026 | 2 | $72 182 |
Poziomy stawek rynkowych
Departament Pracy ustala cztery poziomy stawek rynkowych dla każdego zawodu i regionu, od Poziomu I (początkujący) do Poziomu IV (pełna kompetencja). Pracodawca wybiera poziom odpowiadający wymaganiom stanowiska.
Lokalizacje stanowisk
Zawody
- Software Developers5
- Financial and Investment Analysts4
- Database Administrators1
- Insurance Underwriters1
- Database Architects1
Najnowsze wnioski
| Stanowisko | Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Artificial Intelligence Engineer | $80 550–$80 600 | Minneapolis, MN | 2 cze 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| Commercial Insurance Analyst I | $63 814–$66 672 Poziom I | Minneapolis, MN | 13 maj 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| IT Salesforce Developer | $106 579–$126 000 Poziom II | Minneapolis, MN | 14 sie 2025 | 25 sie 2025 | Certyfikowane |
| IT Salesforce Developer | $1 278 948–$1 512 000 Poziom II | Minneapolis, MN | 31 lip 2025 | 11 sie 2025 | Certyfikowane |
| IT Salesforce Developer | $106 579–$126 000 Poziom II | Minneapolis, MN | 17 lip 2025 | 1 sie 2025 | Certyfikowane |
| Investment Analyst | $100 000 Poziom II | West Palm Beach, FL | 30 maj 2025 | 9 cze 2025 | Certyfikowane |
| Investment Analyst III “ Debt and Equity | $92 905–$111 785 | San Francisco, CA | 29 maj 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| Senior Salesforce Software Engineer | $141 898–$143 988 Poziom IV | Minneapolis, MN | 9 kwi 2025 | 15 maj 2025 | Certyfikowane |
| Salesforce Developer | $84 386–$127 296 Poziom II | Bloomington, MN | 21 lis 2024 | 12 gru 2024 | Certyfikowane |
| Investment Analyst I | $58 989–$65 000 Poziom I | Dallas, TX | 7 maj 2024 | 3 cze 2024 | Certyfikowane |
| Investment Sales Analyst | $56 597 Poziom I | San Antonio, TX | 30 kwi 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
| Salesforce Software Engineer | $130 998 Poziom IV | Minneapolis, MN | 3 mar 2023 | 18 maj 2023 | Certyfikowane |
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).