Strona główna › Pracodawcy › NVIDIA Corporation › Business Systems Analyst
Business Systems Analyst w firmie NVIDIA Corporation: wynagrodzenia H-1B
48 wniosków o warunki zatrudnienia dla stanowiska Business Systems Analyst w firmie NVIDIA Corporation. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $167 190; połowa środkowa: $143 666–$191 812.
Wnioski (LCA)48
Mediana oferowanego wynagrodzenia$167 190
Środkowa połowa wynagrodzeń$143 666–$191 812
Percentyl 10.–90.$129 061–$197 829
Według roku budżetowego
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2023 | 4 | $166 379 |
| Rok 2024 | 19 | $148 000 |
| Rok 2025 | 14 | $168 000 |
| Rok 2026 | 7 | $190 819 |
Wnioski
| Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|
| $190 819–$270 250 Poziom IV | Santa Clara, CA | 12 maj 2026 | 25 maj 2026 | Certyfikowane |
| $190 819–$264 500 Poziom IV | Santa Clara, CA | 20 lut 2026 | 2 mar 2026 | Certyfikowane |
| $170 083–$224 250 | Santa Clara, CA | 12 lut 2026 | 23 lut 2026 | Certyfikowane |
| $170 083–$224 250 | Santa Clara, CA | 12 lut 2026 | 23 lut 2026 | Wycofane |
| $196 000–$310 500 Poziom IV | Frisco, TX | 23 sty 2026 | 2 lut 2026 | Certyfikowane |
| $196 000–$310 500 Poziom IV | Santa Clara, CA | 6 sty 2026 | 19 sty 2026 | Certyfikowane |
| $190 819–$264 500 Poziom IV | Santa Clara, CA | 19 gru 2025 | 29 gru 2025 | Certyfikowane |
| $190 819–$224 250 Poziom IV | Santa Clara, CA | 7 lis 2025 | 17 lis 2025 | Certyfikowane |
| $168 000–$264 500 E-3 · Poziom IV | Northlake, TX | 19 sie 2025 | 19 sie 2025 | Certyfikowane |
| $168 000–$264 500 E-3 · Poziom IV | Northlake, TX | 7 sie 2025 | 11 sie 2025 | Certyfikowane |
| $168 000–$264 500 E-3 · Poziom IV | Northlake, TX | 24 lip 2025 | 4 sie 2025 | Certyfikowane |
| $196 000–$310 500 Poziom IV | Naperville, IL | 11 lip 2025 | 17 lip 2025 | Certyfikowane |
| $174 637–$224 250 Poziom IV | Dublin, CA | 10 lip 2025 | 17 lip 2025 | Certyfikowane |
| $174 637–$224 250 Poziom IV | Dublin, CA | 10 lip 2025 | 17 lip 2025 | Certyfikowane |
| $168 397–$224 250 Poziom IV | Dublin, CA | 25 cze 2025 | 1 lip 2025 | Certyfikowane |
| $164 910–$224 250 | San Jose, CA | 13 cze 2025 | 1 lip 2025 | Certyfikowane |
| $196 000–$310 500 Poziom IV | Naperville, IL | 12 cze 2025 | 12 cze 2025 | Certyfikowane |
| $143 666–$224 250 E-3 · Poziom IV | Northlake, TX | 28 kwi 2025 | 2 maj 2025 | Certyfikowane |
| $194 792–$264 500 Poziom IV | Santa Clara, CA | 7 mar 2025 | 6 wrz 2025 | Certyfikowane |
| $143 666–$224 250 Poziom IV | Northlake, TX | 24 lut 2025 | 11 sie 2025 | Certyfikowane |
| $164 312–$224 250 | Santa Clara, CA | 12 lut 2025 | 20 lut 2025 | Certyfikowane |
| $140 000–$224 250 Poziom III | Santa Clara, CA | 30 sty 2025 | 2 lip 2025 | Certyfikowane |
| $128 000–$207 000 Poziom IV | Bentonville, AR | 17 lip 2024 | 17 lip 2024 | Certyfikowane |
| $128 000–$207 000 Poziom IV | Bentonville, AR | 17 lip 2024 | 17 lip 2024 | Certyfikowane |
| $158 933–$207 000 niepełny wymiar czasu pracy | Santa Clara, CA | 2 lip 2024 | 8 lip 2024 | Certyfikowane |
| $197 829–$253 000 Poziom IV | Santa Clara, CA | 4 cze 2024 | 2 wrz 2024 | Certyfikowane |
| $120 000–$195 500 Poziom III | Chicago, IL | 30 maj 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
| $120 000–$195 500 Poziom III | Chicago, IL | 17 maj 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
| $197 829–$253 000 Poziom IV | Santa Clara, CA | 14 maj 2024 | 2 wrz 2024 | Certyfikowane |
| $158 714–$207 000 | Santa Clara, CA | 16 kwi 2024 | 18 kwi 2024 | Certyfikowane |
| $132 933–$201 250 Poziom IV | Northlake, TX | 27 mar 2024 | 2 kwi 2024 | Certyfikowane |
| $132 933–$201 250 Poziom IV | Irving, TX | 7 mar 2024 | 14 mar 2024 | Certyfikowane |
| $148 000–$230 000 Poziom IV | Monrivia, MD | 29 lut 2024 | 6 mar 2024 | Certyfikowane |
| $131 538–$195 500 | Santa Clara, CA | 16 lut 2024 | 22 lut 2024 | Certyfikowane |
| $148 000–$230 000 Poziom IV | Tomball, TX | 8 lut 2024 | 12 lut 2024 | Certyfikowane |
| $158 714–$201 250 | Santa Clara, CA | 7 lut 2024 | 2 cze 2024 | Certyfikowane |
| $118 400–$195 500 Poziom III | Cleveland, OH | 30 sty 2024 | 30 lip 2024 | Certyfikowane |
| $148 000–$230 000 niepełny wymiar czasu pracy · Poziom IV | Tomball, TX | 23 sty 2024 | 5 lut 2024 | Certyfikowane |
| $157 777–$201 250 niepełny wymiar czasu pracy | Santa Clara, CA | 11 sty 2024 | 5 lut 2024 | Certyfikowane |
| $197 829–$230 000 Poziom IV | Santa Clara, CA | 19 gru 2023 | 2 mar 2024 | Certyfikowane |
| $197 829–$230 000 Poziom IV | Santa Clara, CA | 28 lis 2023 | 2 maj 2024 | Certyfikowane |
| $197 829–$230 000 Poziom IV | Santa Clara, CA | 17 lis 2023 | 4 gru 2023 | Certyfikowane |
| $197 829–$230 000 Poziom IV | Santa Clara, CA | 3 paź 2023 | 23 paź 2023 | Certyfikowane |
| $132 933–$194 000 Poziom IV | Argyle, TX | 1 wrz 2023 | 18 wrz 2023 | Certyfikowane |
| $166 379–$222 000 Poziom IV | Santa Clara, CA | 29 cze 2023 | 22 gru 2023 | Certyfikowane |
| $166 379–$222 000 Poziom IV | Santa Clara, CA | 14 mar 2023 | 13 wrz 2023 | Certyfikowane |
| $166 379–$221 000 Poziom IV | Santa Clara, CA | 31 paź 2022 | 27 kwi 2023 | Certyfikowane |
| $146 751–$221 000 | Santa Clara, CA | 7 wrz 2022 | 19 wrz 2022 | Certyfikowane, następnie wycofane |
Business Systems Analyst u wszystkich pracodawców →
Inne stanowiska w firmie NVIDIA Corporation
- Software Engineer$184 000
- Engineer Senior Systems Software$184 000
- Hardware Engineer, Electronics$166 366
- Research Scientist$173 971
- Engineer Senior ASIC$170 509
- Architect$181 293
- Program Manager$189 736
- Product Manager$198 702
- Verification Engineer$168 000
- Manager Systems Software$224 000
- Architect Senior$186 472
- ASIC Engineer$196 000
- Engineer Senior Verification$169 666
- Solutions Architect$169 770
- Engineer Systems Software$142 318
- Physical Design Engineer$177 341
- Architect Solutions$153 103
- Senior Research Scientist$201 094
- Engineer Senior Software$183 083
- Engineer Senior Mixed Signal Design$186 472
- CAD Engineer$180 003
- Senior Architect$192 941
- Engineer Senior Physical Design$185 864
- System Design Engineer$157 779
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).