Dane o wynagrodzeniach H1B

Strona główna › Pracodawcy › Opus 1 Music Studio

Opus 1 Music Studio: Wynagrodzenia H-1B i sponsoring

Opus 1 Music Studio złożył 14 wniosków o warunki pracy dla wiz H-1B i pokrewnych w latach fiskalnych 2023–2026; zatwierdzone: 14. Mediana oferowanego wynagrodzenia: $76 775.

Wnioski (LCA)14
Certyfikowane14
Adres pracodawcyMountain View, CA
Pracodawca zależny od H-1BNie
Mediana oferowanego wynagrodzenia$76 775
Środkowa połowa wynagrodzeń$70 412–$93 450
Percentyl 10.–90.$70 165–$112 260

Czy Opus 1 Music Studio sponsoruje wizy H-1B?

Opus 1 Music Studio złożył 14 wniosków o warunki pracy w latach fiskalnych 2023–2026, ostatni złożono 7 kwi 2026. LCA to pierwszy krok w procedurze wizowej H-1B, co oznacza, że pracodawca sponsorował lub przygotowywał się do sponsorowania pracowników H-1B; nie gwarantuje to jednak sponsoringu dla konkretnego stanowiska. Sprawdź oferty pracy samego pracodawcy.

Wynagrodzenia wg stanowisk

StanowiskoLCAMediana wynagrodzenia
Senior Music Instructor6—
Music Teacher3$70 550
Sr. Piano Instructor3$124 800
Sr Music Instructor2—

Wnioski wg lat fiskalnych

Rok fiskalnyLCAMediana wynagrodzenia
Rok 20234$70 000
Rok 20244—
Rok 20254$103 900
Rok 20262$70 550

Poziomy stawek rynkowych

Departament Pracy ustala cztery poziomy stawek rynkowych dla każdego zawodu i regionu, od Poziomu I (początkujący) do Poziomu IV (pełna kompetencja). Pracodawca wybiera poziom odpowiadający wymaganiom stanowiska.

Lokalizacje stanowisk

Zawody

Najnowsze wnioski

StanowiskoWynagrodzenie zasadniczeLokalizacjaZłożonoData rozpoczęciaStatus
Senior Music Instructor$120 640
niepełny wymiar czasu pracy · Poziom III
Mountain View, CA7 kwi 20261 paź 2026Certyfikowane
Music Teacher$70 550
Poziom II
Mountain View, CA3 lis 202511 lis 2025Certyfikowane
Music Teacher$83 000
Poziom II
Mountain View, CA24 lip 202511 lis 2025Certyfikowane
Sr. Piano Instructor$116 480
niepełny wymiar czasu pracy · Poziom IV
Mountain View, CA25 cze 202517 paź 2025Certyfikowane
Sr. Piano Instructor$124 800
niepełny wymiar czasu pracy · Poziom IV
Mountain View, CA13 cze 202517 paź 2025Certyfikowane
Sr. Piano Instructor$124 800
Poziom IV
Mountain View, CA13 cze 202517 paź 2025Certyfikowane
Sr Music Instructor$118 560
niepełny wymiar czasu pracy · Poziom II
Mountain View, CA12 cze 20241 paź 2024Certyfikowane
Senior Music Instructor$114 400
niepełny wymiar czasu pracy · Poziom II
Mountain View, CA28 maj 20241 paź 2024Certyfikowane
Senior Music Instructor$114 400
niepełny wymiar czasu pracy · Poziom II
Palo Alto, CA26 kwi 20241 paź 2024Certyfikowane
Senior Music Instructor$121 680
niepełny wymiar czasu pracy · Poziom II
Mountain View, CA26 lut 20245 mar 2024Certyfikowane
Senior Music Instructor$104 000
niepełny wymiar czasu pracy · Poziom II
Mountain View, CA10 sie 20231 paź 2023Certyfikowane
Senior Music Instructor$104 000
niepełny wymiar czasu pracy · Poziom II
Mountain View, CA6 paź 202217 paź 2022Certyfikowane
Sr Music Instructor$110 240
niepełny wymiar czasu pracy · Poziom II
Mountain View, CA6 paź 202217 paź 2022Certyfikowane
Music Teacher$70 000
Poziom II
Mountain View, CA6 paź 202211 lis 2022Certyfikowane

Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).