Strona główna › Pracodawcy › Orbital Insight, Inc.
Orbital Insight, Inc.: Wynagrodzenia H-1B i sponsoring
Orbital Insight, Inc. złożył 8 wniosków o warunki pracy dla wiz H-1B i pokrewnych w latach fiskalnych 2023–2026; zatwierdzone: 8. Mediana oferowanego wynagrodzenia: $132 933.
Czy Orbital Insight, Inc. sponsoruje wizy H-1B?
Orbital Insight, Inc. złożył 8 wniosków o warunki pracy w latach fiskalnych 2023–2026, ostatni złożono 5 maj 2026. LCA to pierwszy krok w procedurze wizowej H-1B, co oznacza, że pracodawca sponsorował lub przygotowywał się do sponsorowania pracowników H-1B; nie gwarantuje to jednak sponsoringu dla konkretnego stanowiska. Sprawdź oferty pracy samego pracodawcy.
Wynagrodzenia wg stanowisk
| Stanowisko | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Software Engineer | 2 | $116 689 |
| Software Engineer III | 1 | $141 378 |
| Software Engineer, Cloud Infrastructure | 1 | $123 614 |
| Sr. Computer Vision Scientist II | 1 | $157 477 |
| Sr. Software Engineer II | 1 | $185 400 |
| Associate Product Manager | 1 | $87 942 |
| Computer Vision Scientist III | 1 | $124 488 |
Wnioski wg lat fiskalnych
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2023 | 4 | $132 496 |
| Rok 2025 | 2 | $171 438 |
| Rok 2026 | 2 | $106 215 |
Poziomy stawek rynkowych
- Poziom I (początkujący)12%
- Poziom II (kwalifikowany)50%
- Poziom III (doświadczony)25%
- Poziom IV (pełna kompetencja)12%
Departament Pracy ustala cztery poziomy stawek rynkowych dla każdego zawodu i regionu, od Poziomu I (początkujący) do Poziomu IV (pełna kompetencja). Pracodawca wybiera poziom odpowiadający wymaganiom stanowiska.
Lokalizacje stanowisk
Zawody
- Software Developers3
- Software Developers, Applications3
- Project Management Specialists1
- Data Scientists1
Najnowsze wnioski
| Stanowisko | Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Computer Vision Scientist III | $124 488–$158 000 Poziom IV | Sacramento, CA | 5 maj 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| Associate Product Manager | $87 942–$97 942 Poziom I | Pebble Beach, CA | 5 maj 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| Sr. Software Engineer II | $185 400 Poziom II | Austin, TX | 30 cze 2025 | 21 lis 2025 | Certyfikowane |
| Software Engineer III | $141 378–$144 500 Poziom II | Palo Alto, CA | 8 maj 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| Software Engineer | $141 378–$170 800 Poziom II | Austin, TX | 9 lis 2022 | 21 lis 2022 | Certyfikowane |
| Sr. Computer Vision Scientist II | $157 477–$205 000 Poziom III | Palo Alto, CA | 6 kwi 2022 | 16 wrz 2022 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| Software Engineer, Cloud Infrastructure | $123 614–$150 000 Poziom III | New York, NY | 9 mar 2022 | 1 cze 2022 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| Software Engineer | $92 000–$125 000 Poziom II | Cambridge, MA | 18 maj 2020 | 1 paź 2020 | Certyfikowane, następnie wycofane |
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).