Strona główna › Pracodawcy › Palo Alto Networks, Inc. › Sr. Product Manager
Sr. Product Manager w firmie Palo Alto Networks, Inc.: wynagrodzenia H-1B
8 wniosków o warunki zatrudnienia dla stanowiska Sr. Product Manager w firmie Palo Alto Networks, Inc.. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $191 034; połowa środkowa: $183 940–$192 555.
Wnioski (LCA)8
Mediana oferowanego wynagrodzenia$191 034
Środkowa połowa wynagrodzeń$183 940–$192 555
Percentyl 10.–90.$172 536–$194 062
Według roku budżetowego
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2023 | 6 | $189 297 |
| Rok 2024 | 2 | $192 555 |
Wnioski
| Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|
| $192 555–$229 700 H-1B1 (Chile) | Santa Clara, CA | 14 lis 2023 | 20 lis 2023 | Certyfikowane |
| $192 555–$229 700 H-1B1 (Singapur) | Santa Clara, CA | 9 lis 2023 | 20 lis 2023 | Certyfikowane |
| $197 580–$220 000 Poziom IV | Seattle, WA | 8 wrz 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| $191 214–$220 000 | Santa Clara, CA | 8 wrz 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| $187 741–$240 000 Poziom IV | Santa Clara, CA | 10 sie 2023 | 5 gru 2023 | Certyfikowane |
| $190 853–$240 000 | Santa Clara, CA | 13 lip 2023 | 19 lis 2023 | Certyfikowane |
| $172 536 Poziom IV | Santa Clara, CA | 10 lut 2023 | 11 sie 2023 | Certyfikowane |
| $172 536 Poziom IV | Santa Clara, CA | 11 sty 2023 | 21 cze 2023 | Certyfikowane |
Sr. Product Manager u wszystkich pracodawców →
Inne stanowiska w firmie Palo Alto Networks, Inc.
- Principal Engineer Software$211 637
- Principal Software Engineer$208 632
- Senior Staff Software Engineer$178 065
- Senior Staff Engineer Software$179 920
- Staff Software Engineer$148 313
- Senior Technical Support Engineer, Focused Services$119 488
- Senior Product Manager$195 908
- Principal Engineer$202 809
- Senior Manager, Software Engineering$252 430
- Principal Site Reliability Engineer$187 155
- Senior Technical Support Engineer$108 544
- Senior Principal Software Engineer$236 098
- Senior Staff Engineer$178 198
- Manager, Software Engineering$226 158
- Principal DevOps Engineer$188 175
- Senior Principal Engineer Software$232 394
- Software Engineer$148 334
- Senior Staff IT Software Engineer$195 548
- Senior Technical Support Engineer, Platinum Support$131 600
- Sr. Staff Engineer Software$172 394
- Staff Engineer, Software$148 591
- Principal Product Manager$211 119
- Staff IT Software Engineer$157 183
- Senior Technical Marketing Engineer$182 450
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).