Strona główna › Pracodawcy › Proxima IT Solutions LLC
Proxima IT Solutions LLC: Wynagrodzenia H-1B i sponsoring
Proxima IT Solutions LLC złożył 23 wniosków o warunki pracy dla wiz H-1B i pokrewnych w latach fiskalnych 2023–2026; zatwierdzone: 22. Mediana oferowanego wynagrodzenia: $97 866.
Czy Proxima IT Solutions LLC sponsoruje wizy H-1B?
Proxima IT Solutions LLC złożył 23 wniosków o warunki pracy w latach fiskalnych 2023–2026, ostatni złożono 20 maj 2026. LCA to pierwszy krok w procedurze wizowej H-1B, co oznacza, że pracodawca sponsorował lub przygotowywał się do sponsorowania pracowników H-1B; nie gwarantuje to jednak sponsoringu dla konkretnego stanowiska. Sprawdź oferty pracy samego pracodawcy.
Wynagrodzenia wg stanowisk
| Stanowisko | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Software Developer | 12 | $96 870 |
| Software Engineer | 5 | $98 862 |
| Full Stack Developer | 3 | $120 432 |
| Sales Manager | 1 | $110 080 |
| Technical Lead | 1 | $110 000 |
| Software Development Engineer | 1 | $90 896 |
Wnioski wg lat fiskalnych
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2023 | 1 | $92 040 |
| Rok 2024 | 9 | $96 870 |
| Rok 2025 | 10 | $108 826 |
| Rok 2026 | 3 | $114 754 |
Poziomy stawek rynkowych
Departament Pracy ustala cztery poziomy stawek rynkowych dla każdego zawodu i regionu, od Poziomu I (początkujący) do Poziomu IV (pełna kompetencja). Pracodawca wybiera poziom odpowiadający wymaganiom stanowiska.
Lokalizacje stanowisk
Zawody
Najnowsze wnioski
| Stanowisko | Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Developer | $114 754 Poziom II | Austin, TX | 20 maj 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| Software Developer | $120 000 Poziom II | Austin, TX | 20 maj 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| Software Developer | $90 900 Poziom I | Plano, TX | 4 lis 2025 | 4 lis 2025 | Certyfikowane |
| Software Development Engineer | $90 896 Poziom I | Richardson, TX | 17 wrz 2025 | 17 wrz 2025 | Certyfikowane |
| Software Engineer | $85 000 Poziom I | Hollywood, FL | 8 lip 2025 | 15 lip 2025 | Certyfikowane |
| Software Engineer | $108 826 Poziom II | Austin, TX | 13 cze 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| Software Engineer | $108 826 Poziom II | Austin, TX | 13 cze 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| Technical Lead | $110 000 Poziom III | Austin, TX | 6 maj 2025 | 15 maj 2025 | Certyfikowane |
| Software Engineer | $98 862 Poziom II | Murfreesboro, TN | 17 sty 2025 | 23 sty 2025 | Certyfikowane |
| Software Engineer | $98 862 Poziom II | Murfreesboro, TN | 16 sty 2025 | 23 sty 2025 | Certyfikowane |
| Full Stack Developer | $120 432 Poziom II | Santa Clara, CA | 10 sty 2025 | 15 sty 2025 | Certyfikowane |
| Full Stack Developer | $120 432 Poziom II | Santa Clara, CA | 6 sty 2025 | 7 sty 2025 | Certyfikowane |
| Full Stack Developer | $120 432 Poziom II | Santa Clara, CA | 6 sty 2025 | 7 sty 2025 | Certyfikowane |
| Software Developer | $96 870 Poziom II | Austin, TX | 19 cze 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
| Software Developer | $96 870 Poziom II | Austin, TX | 19 cze 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
| Software Developer | $96 870 Poziom II | Austin, TX | 19 cze 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
| Sales Manager | $110 080 Poziom II | Austin, TX | 19 cze 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
| Software Developer | $96 870 Poziom II | Austin, TX | 19 cze 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
| Software Developer | $96 870 Poziom II | Austin, TX | 19 cze 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
| Software Developer | $96 870 Poziom II | Austin, TX | 19 cze 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
| Software Developer | $75 570 Poziom I | Austin, TX | 19 cze 2024 | 1 paź 2024 | Wycofane |
| Software Developer | $96 870 Poziom II | Austin, TX | 19 cze 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
| Software Developer | $92 040 Poziom II | Austin, TX | 22 cze 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).