Strona główna › Pracodawcy › Puffer-Sweiven LP
Puffer-Sweiven LP: Wynagrodzenia H-1B i sponsoring
Puffer-Sweiven LP złożył 14 wniosków o warunki pracy dla wiz H-1B i pokrewnych w latach fiskalnych 2023–2026; zatwierdzone: 14. Mediana oferowanego wynagrodzenia: $108 625.
Czy Puffer-Sweiven LP sponsoruje wizy H-1B?
Puffer-Sweiven LP złożył 14 wniosków o warunki pracy w latach fiskalnych 2023–2026, ostatni złożono 30 kwi 2026. LCA to pierwszy krok w procedurze wizowej H-1B, co oznacza, że pracodawca sponsorował lub przygotowywał się do sponsorowania pracowników H-1B; nie gwarantuje to jednak sponsoringu dla konkretnego stanowiska. Sprawdź oferty pracy samego pracodawcy.
Wnioski o zieloną kartę (PERM) w Puffer-Sweiven LP: 3 →
Wynagrodzenia wg stanowisk
| Stanowisko | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Senior IT Programmer Analyst | 3 | $148 725 |
| Technical Account Specialist | 3 | $97 250 |
| Technical Sales Specialist | 2 | $90 900 |
| Sales Associate, End User Sales | 1 | $90 000 |
| Senior IT Developer | 1 | $135 000 |
| Data Management and Analytics Consultant | 1 | $150 000 |
| Application Specialist | 1 | $128 300 |
| Senior Vibration Specialist | 1 | $120 000 |
| Service Associate – Pressure Mgmt | 1 | $81 933 |
Wnioski wg lat fiskalnych
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2023 | 3 | $135 000 |
| Rok 2024 | 1 | $88 400 |
| Rok 2025 | 3 | $97 250 |
| Rok 2026 | 7 | $128 300 |
Poziomy stawek rynkowych
- Poziom I (początkujący)50%
- Poziom II (kwalifikowany)14%
- Poziom III (doświadczony)14%
- Poziom IV (pełna kompetencja)21%
Departament Pracy ustala cztery poziomy stawek rynkowych dla każdego zawodu i regionu, od Poziomu I (początkujący) do Poziomu IV (pełna kompetencja). Pracodawca wybiera poziom odpowiadający wymaganiom stanowiska.
Lokalizacje stanowisk
Zawody
- Sales Engineers6
- Software Developers4
- Data Scientists1
- Electronics Engineers, Except Computer1
- Mechanical Engineers1
- Industrial Engineers1
Najnowsze wnioski
| Stanowisko | Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Senior IT Programmer Analyst | $144 709 Poziom III | Stafford, TX | 30 kwi 2026 | 5 wrz 2026 | Certyfikowane |
| Service Associate – Pressure Mgmt | $81 933 Poziom I | Stafford, TX | 16 kwi 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| Senior Vibration Specialist | $120 000 Poziom II | Stafford, TX | 16 kwi 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| Technical Account Specialist | $89 002 Poziom I | Houston, TX | 16 kwi 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| Application Specialist | $128 300 Poziom III | Stafford, TX | 15 kwi 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| Senior IT Programmer Analyst | $168 182 Poziom IV | Stafford, TX | 3 mar 2026 | 22 sie 2026 | Certyfikowane |
| Data Management and Analytics Consultant | $150 000 Poziom IV | Stafford, TX | 9 sty 2026 | 28 sty 2026 | Certyfikowane |
| Technical Account Specialist | $97 250 Poziom I | Houston, TX | 16 kwi 2025 | 13 sie 2025 | Certyfikowane |
| Technical Account Specialist | $97 250 Poziom I | Houston, TX | 24 lut 2025 | 25 lut 2025 | Certyfikowane |
| Technical Sales Specialist | $93 400 Poziom I | Stafford, TX | 5 gru 2024 | 5 gru 2024 | Certyfikowane |
| Technical Sales Specialist | $88 400 Poziom I | Stafford, TX | 4 cze 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
| Senior IT Developer | $135 000 Poziom II | Stafford, TX | 21 lip 2023 | 5 wrz 2023 | Certyfikowane |
| Senior IT Programmer Analyst | $148 725 Poziom IV | Stafford, TX | 19 maj 2023 | 22 sie 2023 | Certyfikowane |
| Sales Associate, End User Sales | $90 000 Poziom I | Houston, TX | 30 mar 2023 | 28 sie 2023 | Certyfikowane |
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).