Dane o wynagrodzeniach H1B

Strona główna › Pracodawcy › Purview Infotech LLC

Purview Infotech LLC: Wynagrodzenia H-1B i sponsoring

Purview Infotech LLC złożył 28 wniosków o warunki pracy dla wiz H-1B i pokrewnych w latach fiskalnych 2023–2026; zatwierdzone: 27. Mediana oferowanego wynagrodzenia: $82 056.

Wnioski (LCA)28
Certyfikowane27
Adres pracodawcyFarmers Branch, TX
Pracodawca zależny od H-1BNie
Mediana oferowanego wynagrodzenia$82 056
Środkowa połowa wynagrodzeń$80 850–$91 156
Percentyl 10.–90.$80 850–$93 321

Czy Purview Infotech LLC sponsoruje wizy H-1B?

Purview Infotech LLC złożył 28 wniosków o warunki pracy w latach fiskalnych 2023–2026, ostatni złożono 12 mar 2026. LCA to pierwszy krok w procedurze wizowej H-1B, co oznacza, że pracodawca sponsorował lub przygotowywał się do sponsorowania pracowników H-1B; nie gwarantuje to jednak sponsoringu dla konkretnego stanowiska. Sprawdź oferty pracy samego pracodawcy.

Wynagrodzenia wg stanowisk

StanowiskoLCAMediana wynagrodzenia
Software Developer20$82 056
Programmer Analyst4$80 850
Project Manager2$93 506
Software Engineer1$81 931
SAS Clinical Data Analyst1$96 034

Wnioski wg lat fiskalnych

Rok fiskalnyLCAMediana wynagrodzenia
Rok 202313$80 850
Rok 20249$82 056
Rok 20255$91 645
Rok 20261$90 896

Poziomy stawek rynkowych

Departament Pracy ustala cztery poziomy stawek rynkowych dla każdego zawodu i regionu, od Poziomu I (początkujący) do Poziomu IV (pełna kompetencja). Pracodawca wybiera poziom odpowiadający wymaganiom stanowiska.

Lokalizacje stanowisk

Zawody

Najnowsze wnioski

StanowiskoWynagrodzenie zasadniczeLokalizacjaZłożonoData rozpoczęciaStatus
Software Developer$90 896
Poziom I
Richardson, TX12 mar 202619 mar 2026Certyfikowane
SAS Clinical Data Analyst$96 034
Poziom II
Irving, TX22 wrz 20251 paź 2025Certyfikowane
Project Manager$92 581
Poziom II
Frisco, TX20 sie 202525 sie 2025Certyfikowane
Software Developer$91 291
Poziom I
Charlotte, NC20 sie 202525 sie 2025Certyfikowane
Software Developer$91 291
Poziom I
Charlotte, NC20 sie 202525 sie 2025Certyfikowane
Software Developer$91 645
Poziom I
Charlotte, NC28 mar 20257 kwi 2025Certyfikowane
Software Developer$82 056
Poziom I
Farmers Branch, TX21 cze 20241 paź 2024Certyfikowane
Software Developer$82 056
Poziom I
Farmers Branch, TX21 cze 20241 paź 2024Certyfikowane
Software Developer$82 056
Poziom I
Farmers Branch, TX21 cze 20241 paź 2024Certyfikowane
Software Developer$82 056
Poziom I
Farmers Branch, TX21 cze 20241 paź 2024Certyfikowane
Software Developer$82 056
Poziom I
Farmers Branch, TX21 cze 20241 paź 2024Certyfikowane
Software Engineer$81 931
Poziom I
Minneapolis, MN9 maj 202416 maj 2024Certyfikowane
Programmer Analyst$82 056
Poziom I
Plano, TX8 lut 202419 lut 2024Certyfikowane
Programmer Analyst$101 192
Poziom II
Plano, TX5 lut 202419 lut 2024Wycofane
Software Developer$91 021
Poziom II
Novi, MI27 paź 20236 lis 2023Certyfikowane
Project Manager$94 432
Poziom III
Farmers Branch, TX24 maj 20231 paź 2023Certyfikowane
Software Developer$98 904
Poziom II
Farmers Branch, TX24 maj 20231 paź 2023Certyfikowane
Software Developer$80 850
Poziom I
Farmers Branch, TX24 maj 20231 paź 2023Certyfikowane
Software Developer$80 850
Poziom I
Farmers Branch, TX24 maj 20231 paź 2023Certyfikowane
Programmer Analyst$80 850
Poziom I
Farmers Branch, TX24 maj 20231 paź 2023Certyfikowane
Software Developer$80 850
Poziom I
Farmers Branch, TX24 maj 20231 paź 2023Certyfikowane
Software Developer$80 850
Poziom I
Farmers Branch, TX24 maj 20231 paź 2023Certyfikowane
Software Developer$80 850
Poziom I
Farmers Branch, TX24 maj 20231 paź 2023Certyfikowane
Programmer Analyst$80 850
Poziom I
Farmers Branch, TX24 maj 20231 paź 2023Certyfikowane
Software Developer$80 850
Poziom I
Farmers Branch, TX24 maj 20231 paź 2023Certyfikowane
Software Developer$80 850
Poziom I
Farmers Branch, TX24 maj 20231 paź 2023Certyfikowane
Software Developer$80 850
Poziom I
Farmers Branch, TX24 maj 20231 paź 2023Certyfikowane
Software Developer$82 000
Poziom I
Farmers Branch, TX8 maj 202322 maj 2023Certyfikowane

Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).