Strona główna › Pracodawcy › Revenue Analytics, Inc.
Revenue Analytics, Inc.: Wynagrodzenia H-1B i sponsoring
Revenue Analytics, Inc. złożył 19 wniosków o warunki pracy dla wiz H-1B i pokrewnych w latach fiskalnych 2023–2026; zatwierdzone: 19. Mediana oferowanego wynagrodzenia: $123 600.
Czy Revenue Analytics, Inc. sponsoruje wizy H-1B?
Revenue Analytics, Inc. złożył 19 wniosków o warunki pracy w latach fiskalnych 2023–2026, ostatni złożono 10 cze 2026. LCA to pierwszy krok w procedurze wizowej H-1B, co oznacza, że pracodawca sponsorował lub przygotowywał się do sponsorowania pracowników H-1B; nie gwarantuje to jednak sponsoringu dla konkretnego stanowiska. Sprawdź oferty pracy samego pracodawcy.
Wynagrodzenia wg stanowisk
| Stanowisko | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Senior Software Engineer | 5 | $141 750 |
| Software Engineer II | 5 | $109 140 |
| Software Engineer III | 4 | $122 000 |
| Data Engineer II | 1 | $123 600 |
| Scientist II | 1 | $118 965 |
| Software Architect | 1 | $160 000 |
| Senior Software Engineer - DevOps | 1 | $146 055 |
| Senior Scientist | 1 | $93 974 |
Wnioski wg lat fiskalnych
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2023 | 12 | $121 800 |
| Rok 2024 | 2 | $130 875 |
| Rok 2025 | 3 | $105 227 |
| Rok 2026 | 2 | $139 078 |
Poziomy stawek rynkowych
Departament Pracy ustala cztery poziomy stawek rynkowych dla każdego zawodu i regionu, od Poziomu I (początkujący) do Poziomu IV (pełna kompetencja). Pracodawca wybiera poziom odpowiadający wymaganiom stanowiska.
Lokalizacje stanowisk
- Atlanta, GA8
- Cumming, GA2
- Brookline, MA1
- Dallas, TX1
- Arlington, TX1
- Concord, NC1
- Tallahassee, FL1
- Smyrna, GA1
- Aubrey, TX1
- Cobb, GA1
- College Station, TX1
Zawody
- Software Developers14
- Data Scientists2
- Computer Systems Engineers/Architects1
- Operations Research Analysts1
- Computer and Information Systems Managers1
Najnowsze wnioski
| Stanowisko | Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Senior Software Engineer | $150 437 | Cumming, GA | 10 cze 2026 | 19 cze 2026 | Certyfikowane |
| Software Engineer III | $127 720–$131 222 Poziom II | College Station, TX | 10 cze 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| Senior Scientist | $93 974–$147 000 Poziom II | Cobb, GA | 9 lip 2025 | 14 lip 2025 | Certyfikowane |
| Software Engineer II | $105 227–$110 000 Poziom II | Atlanta, GA | 30 kwi 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| Senior Software Engineer | $141 753–$150 000 | Atlanta, GA | 19 lis 2024 | 25 lis 2024 | Certyfikowane |
| Software Engineer III | $120 000–$130 000 Poziom II | Aubrey, TX | 27 cze 2024 | 1 lis 2024 | Certyfikowane |
| Senior Software Engineer | $141 750–$153 566 | Atlanta, GA | 29 wrz 2023 | 2 paź 2023 | Certyfikowane |
| Software Engineer III | $124 000–$124 800 Poziom II | Atlanta, GA | 11 wrz 2023 | 27 lut 2024 | Certyfikowane |
| Senior Software Engineer | $141 750–$153 566 | Atlanta, GA | 7 wrz 2023 | 18 wrz 2023 | Certyfikowane |
| Software Architect | $160 000–$188 760 | Smyrna, GA | 31 sie 2023 | 18 wrz 2023 | Certyfikowane |
| Senior Software Engineer - DevOps | $146 055 Poziom IV | Cumming, GA | 3 sie 2023 | 28 paź 2023 | Certyfikowane |
| Senior Software Engineer | $130 000–$153 566 Poziom IV | Brookline, MA | 3 mar 2023 | 28 sie 2023 | Certyfikowane |
| Software Engineer II | $109 140–$114 400 Poziom I | Arlington, TX | 1 mar 2023 | 20 sie 2023 | Certyfikowane |
| Data Engineer II | $123 600 Poziom II | Dallas, TX | 1 mar 2023 | 24 sie 2023 | Certyfikowane |
| Software Engineer II | $109 140–$114 400 Poziom I | Atlanta, GA | 28 lut 2023 | 22 sie 2023 | Certyfikowane |
| Software Engineer II | $109 140–$144 400 Poziom I | Atlanta, GA | 28 lut 2023 | 20 sie 2023 | Certyfikowane |
| Scientist II | $118 965–$123 585 Poziom II | Concord, NC | 28 lut 2023 | 19 sie 2023 | Certyfikowane |
| Software Engineer II | $100 000–$114 400 Poziom II | Tallahassee, FL | 27 lut 2023 | 21 sie 2023 | Certyfikowane |
| Software Engineer III | $120 000–$128 400 Poziom II | Atlanta, GA | 24 lut 2023 | 16 sie 2023 | Certyfikowane |
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).