Strona główna › Pracodawcy › Riot Games, Inc. › Manager, Software Engineering
Manager, Software Engineering w firmie Riot Games, Inc.: wynagrodzenia H-1B
9 wniosków o warunki zatrudnienia dla stanowiska Manager, Software Engineering w firmie Riot Games, Inc.. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $226 034; połowa środkowa: $205 733–$234 356.
Wnioski (LCA)9
Mediana oferowanego wynagrodzenia$226 034
Środkowa połowa wynagrodzeń$205 733–$234 356
Percentyl 10.–90.$188 706–$237 124
Według roku budżetowego
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2023 | 3 | $225 000 |
| Rok 2024 | 1 | $226 034 |
| Rok 2025 | 4 | $213 648 |
| Rok 2026 | 1 | $237 141 |
Wnioski
| Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|
| $237 141 Poziom IV | Los Angeles, CA | 25 lis 2025 | 24 kwi 2026 | Certyfikowane |
| $237 120 Poziom III | Redwood City, CA | 5 cze 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| $226 034 Poziom IV | Los Angeles, CA | 19 maj 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| $138 486 Poziom IV | Los Angeles, CA | 23 gru 2024 | 19 kwi 2025 | Certyfikowane |
| $201 261 Poziom III | Los Angeles, CA | 20 gru 2024 | 9 maj 2025 | Certyfikowane |
| $226 034 Poziom IV | Los Angeles, CA | 3 lip 2024 | 28 sie 2024 | Certyfikowane |
| $225 000 Poziom IV | Bellevue, WA | 12 kwi 2023 | 15 maj 2023 | Certyfikowane |
| $234 356 Poziom IV | Los Angeles, CA | 11 kwi 2023 | 24 kwi 2023 | Certyfikowane |
| $205 733 Poziom IV | Los Angeles, CA | 9 sie 2022 | 5 wrz 2022 | Certyfikowane, następnie wycofane |
Manager, Software Engineering u wszystkich pracodawców →
Inne stanowiska w firmie Riot Games, Inc.
- Software Engineer II$176 134
- Software Engineer$149 136
- Software Engineer III$184 558
- Insights Analyst II$132 508
- Insights Analyst$118 092
- Network Engineer II$148 741
- Data Scientist III$143 540
- Concept Artist III$128 170
- Producer II$115 304
- Associate, Software Engineer$137 259
- Game Producer II$128 398
- Insights Analyst III$119 392
- Manager, Analytics$148 239
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).