Strona główna › Pracodawcy › RPI Print, Inc.
RPI Print, Inc.: Wynagrodzenia H-1B i sponsoring
RPI Print, Inc. złożył 5 wniosków o warunki pracy dla wiz H-1B i pokrewnych w latach fiskalnych 2023–2026; zatwierdzone: 4. Mediana oferowanego wynagrodzenia: $142 770.
Czy RPI Print, Inc. sponsoruje wizy H-1B?
RPI Print, Inc. złożył 5 wniosków o warunki pracy w latach fiskalnych 2023–2026, ostatni złożono 13 mar 2025. LCA to pierwszy krok w procedurze wizowej H-1B, co oznacza, że pracodawca sponsorował lub przygotowywał się do sponsorowania pracowników H-1B; nie gwarantuje to jednak sponsoringu dla konkretnego stanowiska. Sprawdź oferty pracy samego pracodawcy.
Wynagrodzenia wg stanowisk
| Stanowisko | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Software Engineer Lead | 2 | $146 953 |
| Software Engineer | 1 | $138 586 |
| Print Technology Engineer Lead | 1 | $101 789 |
| Lead Software Development Engineer | 1 | $181 000 |
Wnioski wg lat fiskalnych
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2023 | 3 | $142 770 |
| Rok 2024 | 1 | $101 789 |
| Rok 2025 | 1 | $181 000 |
Poziomy stawek rynkowych
Departament Pracy ustala cztery poziomy stawek rynkowych dla każdego zawodu i regionu, od Poziomu I (początkujący) do Poziomu IV (pełna kompetencja). Pracodawca wybiera poziom odpowiadający wymaganiom stanowiska.
Lokalizacje stanowisk
Zawody
Najnowsze wnioski
| Stanowisko | Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Lead Software Development Engineer | $181 000–$191 000 Poziom III | Dublin, CA | 13 mar 2025 | 5 sie 2025 | Certyfikowane |
| Software Engineer Lead | $146 953 Poziom IV | Tukwila, WA | 5 wrz 2023 | 3 gru 2023 | Certyfikowane |
| Software Engineer Lead | $146 953 Poziom IV | Tukwila, WA | 1 wrz 2023 | 4 gru 2023 | Wycofane |
| Print Technology Engineer Lead | $101 789 Poziom III | Kennesaw, GA | 18 sie 2023 | 12 gru 2023 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| Software Engineer | $138 586 Poziom II | San Francisco, CA | 3 kwi 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).