Dane o wynagrodzeniach H1B

Strona główna › Pracodawcy › Sanguine Software Solutions Inc

Sanguine Software Solutions Inc: Wynagrodzenia H-1B i sponsoring

Sanguine Software Solutions Inc złożył 25 wniosków o warunki pracy dla wiz H-1B i pokrewnych w latach fiskalnych 2023–2026; zatwierdzone: 22. Mediana oferowanego wynagrodzenia: $99 486.

Wnioski (LCA)25
Certyfikowane22
Adres pracodawcyRochelle Park, NJ
Pracodawca zależny od H-1BTak
Mediana oferowanego wynagrodzenia$99 486
Środkowa połowa wynagrodzeń$95 098–$103 464
Percentyl 10.–90.$93 804–$111 263

Pracodawca zależny od H-1B zatrudnia dużą liczbę pracowników H-1B (np. co najmniej 15% załogi liczącej 51 lub więcej osób) i musi przestrzegać dodatkowych zasad dotyczących ochrony miejsc pracy dla pracowników z USA.

Czy Sanguine Software Solutions Inc sponsoruje wizy H-1B?

Sanguine Software Solutions Inc złożył 25 wniosków o warunki pracy w latach fiskalnych 2023–2026, ostatni złożono 16 cze 2026. LCA to pierwszy krok w procedurze wizowej H-1B, co oznacza, że pracodawca sponsorował lub przygotowywał się do sponsorowania pracowników H-1B; nie gwarantuje to jednak sponsoringu dla konkretnego stanowiska. Sprawdź oferty pracy samego pracodawcy.

Wynagrodzenia wg stanowisk

StanowiskoLCAMediana wynagrodzenia
Software Developer22$100 069
Information Technology Manager2—
Accountant1$94 973

Wnioski wg lat fiskalnych

Rok fiskalnyLCAMediana wynagrodzenia
Rok 202310$96 254
Rok 20245$100 069
Rok 20257$101 784
Rok 20263$105 976

Poziomy stawek rynkowych

Departament Pracy ustala cztery poziomy stawek rynkowych dla każdego zawodu i regionu, od Poziomu I (początkujący) do Poziomu IV (pełna kompetencja). Pracodawca wybiera poziom odpowiadający wymaganiom stanowiska.

Lokalizacje stanowisk

Zawody

Najnowsze wnioski

StanowiskoWynagrodzenie zasadniczeLokalizacjaZłożonoData rozpoczęciaStatus
Software Developer$94 765
Poziom II
Miamisburg, OH16 cze 20266 lis 2026Certyfikowane
Software Developer$105 976
Poziom II
Houston, TX5 maj 202611 maj 2026Certyfikowane
Software Developer$111 072
Poziom II
Phoenix, AZ4 mar 20261 wrz 2026Certyfikowane
Software Developer$100 942
Poziom II
Greensboro, NC9 wrz 202528 lis 2025Certyfikowane
Accountant$94 973
Poziom II
Rochelle Park, NJ27 maj 20251 paź 2025Certyfikowane
Software Developer$108 826
Poziom II
Leader, TX15 kwi 20251 paź 2025Certyfikowane
Software Developer$92 040
Poziom I
Leader, TX14 kwi 20251 paź 2025Wycofane
Software Developer$122 699
Poziom II
Frederick, MD18 mar 20251 kwi 2025Certyfikowane
Software Developer$102 627
Poziom II
Colombus, OH11 mar 202513 maj 2025Certyfikowane
Software Developer$95 181
Poziom I
Columbus, OH16 gru 202423 gru 2024Certyfikowane
Software Developer$87 485
Poziom I
Johns Creek, GA6 cze 20241 paź 2024Certyfikowane
Software Developer$87 485
Poziom I
Johns Creek, GA6 cze 20241 paź 2024Wycofane
Software Developer$100 069
Poziom II
Exton, PA16 sty 20241 lip 2024Certyfikowane
Software Developer$112 986
Poziom II
Dorchester, MA3 sty 20241 lip 2024Certyfikowane
Information Technology Manager$143 811
niepełny wymiar czasu pracy · Poziom I
Elmwood Park, NJ5 paź 202312 paź 2023Certyfikowane
Software Developer$94 000
Poziom II
Miamisburg, OH4 sie 20236 lis 2023Certyfikowane
Software Developer$95 909
Poziom II
Glen Allen, VA18 maj 202313 lis 2023Certyfikowane
Software Developer$92 040
Poziom II
Leader, TX27 kwi 20233 maj 2023Certyfikowane
Software Developer$101 421
Poziom II
Garner, NC19 kwi 202325 kwi 2023Certyfikowane
Software Developer$96 600
Poziom I
Aldie, VA6 kwi 202310 wrz 2023Certyfikowane
Software Developer$98 904
Poziom II
Westlake, TX31 mar 20236 kwi 2023Certyfikowane
Software Developer$95 139
Poziom II
Phoenix, AZ3 mar 20231 wrz 2023Certyfikowane
Software Developer$95 139
Poziom II
Phoenix, AZ3 mar 20231 wrz 2023Wycofane
Information Technology Manager$111 509
niepełny wymiar czasu pracy · Poziom I
Middletown, DE11 sty 202317 sty 2023Certyfikowane
Software Developer$102 544
Poziom II
Glen Allen, VA22 lis 202228 lis 2022Certyfikowane

Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).