Dane o wynagrodzeniach H1B

Strona główna › Pracodawcy › Sann IT Solutions Inc › RPA Developer

RPA Developer w firmie Sann IT Solutions Inc: wynagrodzenia H-1B

6 wniosków o warunki zatrudnienia dla stanowiska RPA Developer w firmie Sann IT Solutions Inc. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $94 245; połowa środkowa: $94 245–$103 059.

Wnioski (LCA)6
Mediana oferowanego wynagrodzenia$94 245
Środkowa połowa wynagrodzeń$94 245–$103 059
Percentyl 10.–90.$91 437–$105 997

Według roku budżetowego

Rok fiskalnyLCAMediana wynagrodzenia
Rok 20231$88 629
Rok 20243$94 245
Rok 20252$105 997

Wnioski

Wynagrodzenie zasadniczeLokalizacjaZłożonoData rozpoczęciaStatus
$105 997–$106 000
Poziom II
Plano, TX11 cze 202511 cze 2025Certyfikowane
$105 997–$106 000
Poziom II
Grand Prairie, TX5 cze 20256 cze 2025Certyfikowane
$94 245–$94 250
Poziom II
San Antonio, TX20 lis 202320 lis 2023Certyfikowane
$94 245–$94 250
Poziom II
San Antonio, TX16 lis 202314 sty 2024Certyfikowane
$94 245–$94 250
Poziom II
San Antonio, TX16 lis 202314 sty 2024Certyfikowane
$88 629–$88 650
Poziom II
San Antonio, TX12 gru 202212 gru 2022Certyfikowane

RPA Developer u wszystkich pracodawców →

Inne stanowiska w firmie Sann IT Solutions Inc

Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).