Strona główna › Pracodawcy › Schweitzer Engineering Laboratories, Inc. › Hardware Engineer
Hardware Engineer w firmie Schweitzer Engineering Laboratories, Inc.: wynagrodzenia H-1B
7 wniosków o warunki zatrudnienia dla stanowiska Hardware Engineer w firmie Schweitzer Engineering Laboratories, Inc.. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $105 724; połowa środkowa: $103 854–$107 909.
Wnioski (LCA)7
Mediana oferowanego wynagrodzenia$105 724
Środkowa połowa wynagrodzeń$103 854–$107 909
Percentyl 10.–90.$102 055–$110 507
Według roku budżetowego
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2024 | 1 | $100 256 |
| Rok 2025 | 3 | $103 854 |
| Rok 2026 | 2 | $110 507 |
Wnioski
| Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|
| $108 014 Poziom II | Spokane Valley, WA | 15 maj 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| $113 000 Poziom IV | Pullman, WA | 14 maj 2026 | 1 paź 2026 | Wycofane |
| $113 000 Poziom II | Pullman, WA | 14 maj 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| $107 593 Poziom II | Pullman, WA | 15 sie 2025 | 30 wrz 2025 | Certyfikowane |
| $103 854 Poziom II | Pullman, WA | 7 maj 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| $103 854 Poziom II | Pullman, WA | 14 mar 2025 | 14 kwi 2025 | Certyfikowane |
| $100 256 Poziom II | Pullman, WA | 22 maj 2024 | 30 wrz 2024 | Certyfikowane |
Hardware Engineer u wszystkich pracodawców →
Inne stanowiska w firmie Schweitzer Engineering Laboratories, Inc.
- Software Engineer$110 552
- Development Lead Engineer$138 354
- Application Engineer--Protection$118 113
- Associate, Software Engineer$88 546
- Lead Software Engineer$130 302
- Associate Power Engineer$94 436
- Associate Engineer$88 888
- Power Engineer$102 790
- Test Engineer$102 078
- Engineering Manager I$141 639
- Lead Power Engineer$117 495
- Application Engineer--Automation$115 086
- Associate Hardware Engineer$90 184
- Lead Hardware Engineer$122 946
- Associate Application Engineer--Protection$98 700
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).