Strona główna › Pracodawcy › Slalom, Inc. › Senior Consultant
Senior Consultant w firmie Slalom, Inc.: wynagrodzenia H-1B
65 wniosków o warunki zatrudnienia dla stanowiska Senior Consultant w firmie Slalom, Inc.. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $148 620; połowa środkowa: $139 241–$155 766.
Wnioski (LCA)65
Mediana oferowanego wynagrodzenia$148 620
Środkowa połowa wynagrodzeń$139 241–$155 766
Percentyl 10.–90.$132 228–$165 635
Według roku budżetowego
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2023 | 5 | $154 315 |
| Rok 2024 | 13 | $148 620 |
| Rok 2025 | 22 | $152 214 |
| Rok 2026 | 25 | $149 862 |
Wnioski
| Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|
| $161 362–$181 362 Poziom IV | Dallas, TX | 16 cze 2026 | 9 gru 2026 | Certyfikowane |
| $156 667–$176 667 Poziom II | San Francisco, CA | 9 cze 2026 | 20 cze 2026 | Certyfikowane |
| $153 299–$165 499 | Tampa Bay, FL | 8 cze 2026 | 5 lis 2026 | Certyfikowane |
| $155 766–$175 766 Poziom IV | Boston, MA | 2 cze 2026 | 28 paź 2026 | Certyfikowane |
| $153 992–$173 992 | New York, NY | 29 maj 2026 | 1 lis 2026 | Certyfikowane |
| $164 213–$180 799 | Seattle, WA | 1 maj 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| $138 114–$156 385 | San Francisco, CA | 28 kwi 2026 | 29 wrz 2026 | Certyfikowane |
| $140 001–$160 001 Poziom II | Clayton, MO | 27 kwi 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| $140 874–$160 874 Poziom I | Austin, TX | 24 kwi 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| $175 552–$195 552 | New York, NY | 21 kwi 2026 | 27 kwi 2026 | Certyfikowane |
| $166 583–$186 583 Poziom III | New York, NY | 21 kwi 2026 | 27 kwi 2026 | Certyfikowane |
| $140 452–$160 452 Poziom II | New Brunswick, NJ | 21 kwi 2026 | 27 kwi 2026 | Certyfikowane |
| $155 766–$175 766 Poziom IV | Boston, MA | 21 kwi 2026 | 27 kwi 2026 | Certyfikowane |
| $132 188–$152 188 E-3 · Poziom IV | Boston, MA | 20 kwi 2026 | 4 maj 2026 | Certyfikowane |
| $150 805–$170 805 Poziom I | New York, NY | 13 kwi 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| $149 862–$169 862 | Philadelphia, PA | 6 kwi 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| $167 835–$185 100 Poziom IV | New Brunswick, NJ | 27 mar 2026 | 25 wrz 2026 | Certyfikowane |
| $137 381–$157 381 | Boston, MA | 26 mar 2026 | 16 sie 2026 | Certyfikowane |
| $143 750–$163 750 | San Francisco, CA | 14 mar 2026 | 16 sie 2026 | Certyfikowane |
| $161 458–$181 458 Poziom II | New York, NY | 4 mar 2026 | 1 wrz 2026 | Certyfikowane |
| $145 018–$163 076 Poziom IV | Minneapolis, MN | 22 sty 2026 | 21 cze 2026 | Certyfikowane |
| $145 489–$165 489 Poziom II | New Brunswick, NJ | 15 sty 2026 | 1 maj 2026 | Certyfikowane |
| $136 700–$156 700 | San Francisco, CA | 7 sty 2026 | 5 cze 2026 | Certyfikowane |
| $146 621–$166 621 | New York, NY | 12 gru 2025 | 20 kwi 2026 | Certyfikowane |
| $132 289–$152 289 Poziom II | Atlanta, GA | 1 gru 2025 | 26 maj 2026 | Certyfikowane |
| $156 140–$176 140 | San Francisco, CA | 28 sie 2025 | 22 gru 2025 | Certyfikowane |
| $134 544–$154 544 | New York, NY | 4 sie 2025 | 20 lis 2025 | Certyfikowane |
| $168 962–$188 962 Poziom II | San Francisco, CA | 11 cze 2025 | 25 cze 2025 | Certyfikowane |
| $139 241–$159 241 Poziom II | New York, NY | 21 maj 2025 | 8 lis 2025 | Certyfikowane |
| $151 154–$163 094 Poziom III | New York, NY | 8 maj 2025 | 2 sie 2025 | Certyfikowane |
| $169 224–$189 224 Poziom II | Los Angeles, CA | 16 kwi 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| $160 000–$180 000 | New York, NY | 26 mar 2025 | 12 wrz 2025 | Certyfikowane |
| $148 221–$163 892 Poziom III | McLean, VA | 20 mar 2025 | 16 lip 2025 | Certyfikowane |
| $179 982–$191 000 Poziom IV | New York, NY | 19 mar 2025 | 6 sie 2025 | Certyfikowane |
| $124 141–$144 141 Poziom II | New York, NY | 18 mar 2025 | 1 wrz 2025 | Certyfikowane |
| $136 136–$152 168 Poziom IV | Dallas, TX | 10 mar 2025 | 2 sie 2025 | Certyfikowane |
| $163 300–$183 300 | Seattle, WA | 4 mar 2025 | 15 lip 2025 | Certyfikowane |
| $153 275–$166 000 Poziom III | McLean, VA | 17 lut 2025 | 20 cze 2025 | Certyfikowane |
| $158 896–$178 896 | El Segundo, CA | 19 gru 2024 | 19 cze 2025 | Certyfikowane |
| $136 450–$156 450 | Boston, MA | 27 lis 2024 | 2 maj 2025 | Certyfikowane |
| $160 000–$180 000 | New York, NY | 27 lis 2024 | 20 maj 2025 | Certyfikowane |
| $130 200–$150 200 | Minneapolis, MN | 27 lis 2024 | 27 maj 2025 | Certyfikowane |
| $140 844–$160 844 Poziom IV | Rancho Cordova, CA | 7 lis 2024 | 6 maj 2025 | Certyfikowane |
| $155 531–$165 531 | Seattle, WA | 28 paź 2024 | 23 kwi 2025 | Certyfikowane |
| $167 726–$187 726 | Redwood City, CA | 25 paź 2024 | 25 kwi 2025 | Certyfikowane |
| $147 519–$157 519 Poziom IV | Tampa, FL | 18 paź 2024 | 15 kwi 2025 | Certyfikowane |
| $133 650–$153 650 | Atlanta, GA | 8 paź 2024 | 17 sty 2025 | Certyfikowane |
| $151 567–$171 567 Poziom II | Irvine, CA | 13 wrz 2024 | 13 wrz 2024 | Certyfikowane |
| $154 057–$174 057 Poziom II | Irvine, CA | 19 sie 2024 | 27 sty 2025 | Certyfikowane |
| $151 567–$171 567 Poziom II | Irvine, CA | 2 sie 2024 | 1 sty 2025 | Certyfikowane |
| $140 005–$157 935 Poziom IV | Houston, TX | 19 lip 2024 | 25 lis 2024 | Certyfikowane |
| $150 123–$170 123 Poziom IV | Dallas, TX | 18 lip 2024 | 1 sty 2025 | Certyfikowane |
| $131 498–$141 498 Poziom IV | Chicago, IL | 20 maj 2024 | 19 sie 2024 | Certyfikowane |
| $128 482–$147 679 | New York, NY | 26 kwi 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
| $136 552–$158 000 Poziom IV | San Diego, CA | 18 kwi 2024 | 12 lip 2024 | Certyfikowane |
| $147 705 Poziom IV | Detroit, MI | 22 mar 2024 | 15 lip 2024 | Certyfikowane |
| $148 620–$168 520 Poziom IV | Tampa, FL | 16 mar 2024 | 5 lip 2024 | Certyfikowane |
| $148 620–$168 520 Poziom IV | Philadelphia, PA | 16 mar 2024 | 5 lip 2024 | Certyfikowane |
| $148 620–$168 520 Poziom IV | Southlake, TX | 16 mar 2024 | 5 lip 2024 | Certyfikowane |
| $148 620–$168 520 Poziom IV | Houston, TX | 16 mar 2024 | 5 lip 2024 | Certyfikowane |
| $154 800–$174 800 Poziom II | New York, NY | 12 wrz 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| $154 800–$174 800 Poziom II | New York, NY | 31 sie 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| $154 315–$174 315 Poziom IV | New York, NY | 7 sie 2023 | 6 lut 2024 | Certyfikowane |
| $130 000–$152 000 Poziom IV | Detroit, MI | 29 cze 2023 | 5 lip 2023 | Certyfikowane |
| $130 967–$150 967 Poziom IV | Boston, MA | 12 kwi 2023 | 16 sie 2023 | Certyfikowane |
Senior Consultant u wszystkich pracodawców →
Inne stanowiska w firmie Slalom, Inc.
- Technology Consultant$137 450
- Consultant$113 214
- Senior Technology Consultant$148 620
- Principal$169 850
- BI Consultant$110 432
- Technology Consultant, Solution Architect$116 979
- Technology Consultant, Data Engineer$115 036
- Technology Consultant, Senior$158 300
- IT Project Management Consultant$118 569
- Operations Research Consultant$92 300
- Technology Consultant, Solutions Architect$86 900
- Technology Consultant, Data Architect$140 018
- Senior Consultant, Life Sciences Operations$139 760
- Senior Engineer$122 322
- Senior BI Consultant$147 040
- Data Science Consultant$125 000
- Technology Consultant, Salesforce$141 315
- Senior Architect$154 706
- Solution Principal$180 697
- Technology Consultant, Director$203 328
- Senior Technology Consultant, Solutions Architect$185 000
- Sr. Software Engineer$98 301
- Business Intelligence Consultant$106 688
- Associate Consultant$85 467
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).