Dane o wynagrodzeniach H1B

Strona główna › Pracodawcy › Smarter Move Talent LLC

Smarter Move Talent LLC: Wynagrodzenia H-1B i sponsoring

Smarter Move Talent LLC złożył 5 wniosków o warunki pracy dla wiz H-1B i pokrewnych w latach fiskalnych 2023–2026; zatwierdzone: 2. Mediana oferowanego wynagrodzenia: $92 539.

Wnioski (LCA)5
Certyfikowane2
Adres pracodawcyCanfield, OH
Mediana oferowanego wynagrodzenia$92 539
Środkowa połowa wynagrodzeń$86 808–$98 270
Percentyl 10.–90.$83 370–$101 708

Czy Smarter Move Talent LLC sponsoruje wizy H-1B?

Smarter Move Talent LLC złożył 5 wniosków o warunki pracy w latach fiskalnych 2023–2026, ostatni złożono 20 lis 2025. LCA to pierwszy krok w procedurze wizowej H-1B, co oznacza, że pracodawca sponsorował lub przygotowywał się do sponsorowania pracowników H-1B; nie gwarantuje to jednak sponsoringu dla konkretnego stanowiska. Sprawdź oferty pracy samego pracodawcy.

Wynagrodzenia wg stanowisk

StanowiskoLCAMediana wynagrodzenia
Senior Technical Product Manager5$92 539

Wnioski wg lat fiskalnych

Rok fiskalnyLCAMediana wynagrodzenia
Rok 20244$104 000
Rok 20261$81 078

Poziomy stawek rynkowych

Departament Pracy ustala cztery poziomy stawek rynkowych dla każdego zawodu i regionu, od Poziomu I (początkujący) do Poziomu IV (pełna kompetencja). Pracodawca wybiera poziom odpowiadający wymaganiom stanowiska.

Lokalizacje stanowisk

Zawody

Najnowsze wnioski

StanowiskoWynagrodzenie zasadniczeLokalizacjaZłożonoData rozpoczęciaStatus
Senior Technical Product Manager$81 078–$83 200
E-3 · Poziom III
Canfield, OH20 lis 202515 gru 2025Certyfikowane
Senior Technical Product Manager$104 000–$135 200
E-3 · Poziom IV
Canfield, OH5 gru 202327 gru 2023Certyfikowane
Senior Technical Product Manager$114 400–$135 200
E-3 · Poziom IV
Canfield, OH29 lis 202327 gru 2023Odrzucone
Senior Technical Product Manager$114 400–$124 800
E-3 · Poziom IV
Canfield, OH17 lis 202327 gru 2023Odrzucone
Senior Technical Product Manager$114 400–$124 800
E-3 · Poziom IV
Canfield, OH14 lis 202327 gru 2023Odrzucone

Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).