Strona główna › Pracodawcy › SOLV Energy, LLC
SOLV Energy, LLC: Wynagrodzenia H-1B i sponsoring
SOLV Energy, LLC złożył 18 wniosków o warunki pracy dla wiz H-1B i pokrewnych w latach fiskalnych 2023–2026; zatwierdzone: 18. Mediana oferowanego wynagrodzenia: $119 392.
Czy SOLV Energy, LLC sponsoruje wizy H-1B?
SOLV Energy, LLC złożył 18 wniosków o warunki pracy w latach fiskalnych 2023–2026, ostatni złożono 19 cze 2026. LCA to pierwszy krok w procedurze wizowej H-1B, co oznacza, że pracodawca sponsorował lub przygotowywał się do sponsorowania pracowników H-1B; nie gwarantuje to jednak sponsoringu dla konkretnego stanowiska. Sprawdź oferty pracy samego pracodawcy.
Wynagrodzenia wg stanowisk
| Stanowisko | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Energy Storage Project Manager | 4 | $119 392 |
| Project Manager | 4 | $102 960 |
| Senior Project Manager | 2 | $141 590 |
| Senior SCADA Engineer | 2 | $145 642 |
| Performance Engineer 1 | 2 | $89 419 |
| Engineering Coordinator Energy Storage | 1 | $74 568 |
| Performance Engineering Manager - EPC & Analytics Lead | 1 | $134 618 |
| Director of Engineering | 1 | $184 621 |
| Senior Engineering Analyst | 1 | $99 091 |
Wnioski wg lat fiskalnych
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2023 | 1 | $74 568 |
| Rok 2024 | 1 | $134 618 |
| Rok 2025 | 4 | $143 616 |
| Rok 2026 | 12 | $110 105 |
Poziomy stawek rynkowych
Departament Pracy ustala cztery poziomy stawek rynkowych dla każdego zawodu i regionu, od Poziomu I (początkujący) do Poziomu IV (pełna kompetencja). Pracodawca wybiera poziom odpowiadający wymaganiom stanowiska.
Lokalizacje stanowisk
- San Diego, CA3
- Edison, NJ3
- East Bernard, TX2
- Buffalo, NY2
- Northlake, TX1
- Abbott, TX1
- Orangevale, CA1
- Pawtucket, RI1
- Seattle, WA1
- Andover, MA1
- Worcester, MA1
- Albany, NY1
Zawody
- Civil Engineers6
- Construction Managers4
- Mechatronics Engineers3
- Mechanical Engineers2
- Industrial Engineers1
- Architectural and Engineering Managers1
- Computer Systems Engineers/Architects1
Najnowsze wnioski
| Stanowisko | Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Project Manager | $117 250–$125 000 Poziom II | Albany, NY | 19 cze 2026 | 24 cze 2026 | Certyfikowane |
| Performance Engineer 1 | $89 419–$155 126 Poziom I | Andover, MA | 20 maj 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| Performance Engineer 1 | $89 419–$155 126 Poziom I | Worcester, MA | 20 maj 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| Senior Engineering Analyst | $99 091–$137 280 Poziom II | Seattle, WA | 19 maj 2026 | 27 lip 2026 | Certyfikowane |
| Energy Storage Project Manager | $119 392–$154 440 Poziom IV | Buffalo, NY | 18 maj 2026 | 25 maj 2026 | Certyfikowane |
| Energy Storage Project Manager | $119 392–$154 440 Poziom IV | East Bernard, TX | 18 maj 2026 | 25 maj 2026 | Certyfikowane |
| Project Manager | $94 682–$140 000 Poziom II | Edison, NJ | 18 maj 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| Project Manager | $102 960–$154 440 Poziom II | Edison, NJ | 12 maj 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| Project Manager | $102 960–$154 440 Poziom II | Pawtucket, RI | 12 maj 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| Energy Storage Project Manager | $119 392–$154 440 Poziom IV | Buffalo, NY | 1 kwi 2026 | 1 kwi 2026 | Certyfikowane |
| Energy Storage Project Manager | $119 392–$154 440 Poziom IV | East Bernard, TX | 1 kwi 2026 | 1 kwi 2026 | Certyfikowane |
| Director of Engineering | $184 621–$211 754 Poziom IV | Edison, NJ | 16 mar 2026 | 10 lip 2026 | Certyfikowane |
| Senior SCADA Engineer | $145 642–$207 690 Poziom IV | San Diego, CA | 19 wrz 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| Senior SCADA Engineer | $145 642–$207 690 Poziom IV | Orangevale, CA | 19 wrz 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| Senior Project Manager | $141 590–$212 384 Poziom IV | Northlake, TX | 20 lut 2025 | 3 mar 2025 | Certyfikowane |
| Senior Project Manager | $141 590–$212 384 Poziom IV | Abbott, TX | 20 lut 2025 | 3 mar 2025 | Certyfikowane |
| Performance Engineering Manager - EPC & Analytics Lead | $134 618–$186 472 Poziom I | San Diego, CA | 17 lip 2024 | 30 lis 2024 | Certyfikowane |
| Engineering Coordinator Energy Storage | $74 568–$90 834 Poziom I | San Diego, CA | 29 mar 2023 | 1 wrz 2023 | Certyfikowane |
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).