Strona główna › Pracodawcy › Soo Line Railroad Company
Soo Line Railroad Company: Wynagrodzenia H-1B i sponsoring
Soo Line Railroad Company złożył 10 wniosków o warunki pracy dla wiz H-1B i pokrewnych w latach fiskalnych 2023–2026; zatwierdzone: 10. Mediana oferowanego wynagrodzenia: $118 726.
Czy Soo Line Railroad Company sponsoruje wizy H-1B?
Soo Line Railroad Company złożył 10 wniosków o warunki pracy w latach fiskalnych 2023–2026, ostatni złożono 18 maj 2026. LCA to pierwszy krok w procedurze wizowej H-1B, co oznacza, że pracodawca sponsorował lub przygotowywał się do sponsorowania pracowników H-1B; nie gwarantuje to jednak sponsoringu dla konkretnego stanowiska. Sprawdź oferty pracy samego pracodawcy.
Wynagrodzenia wg stanowisk
| Stanowisko | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Sr. Spec Software Developer Content Mgmt | 1 | $116 858 |
| Specialist, Data Analytics | 1 | $103 500 |
| SAP Basis Intermediate | 1 | $127 935 |
| Principal “ SAP Technical | 1 | $184 000 |
| Specialist Business Systems SAP Basis Senior | 1 | $133 535 |
| Specialist Software Developer SAP TM | 1 | $117 810 |
| Specialist Software Developer, SAP CRM & Integrations | 1 | $117 810 |
| Sr. Spec Software Developer SAP BI&A | 1 | $120 908 |
| Application Developer | 1 | $115 336 |
| Specialist, Functional Analyst, SAP/HCM | 1 | $119 643 |
Wnioski wg lat fiskalnych
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2023 | 1 | $116 858 |
| Rok 2024 | 1 | $103 500 |
| Rok 2025 | 6 | $124 422 |
| Rok 2026 | 2 | $117 490 |
Poziomy stawek rynkowych
- Poziom I (początkujący)14%
- Poziom II (kwalifikowany)29%
- Poziom III (doświadczony)43%
- Poziom IV (pełna kompetencja)14%
Departament Pracy ustala cztery poziomy stawek rynkowych dla każdego zawodu i regionu, od Poziomu I (początkujący) do Poziomu IV (pełna kompetencja). Pracodawca wybiera poziom odpowiadający wymaganiom stanowiska.
Lokalizacje stanowisk
Zawody
- Software Developers7
- Data Scientists1
- Computer and Information Systems Managers1
- Computer Systems Analysts1
Najnowsze wnioski
| Stanowisko | Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Specialist, Functional Analyst, SAP/HCM | $119 643 Poziom I | Kansas City, MO | 18 maj 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| Application Developer | $115 336 Poziom III | Kansas City, MO | 13 maj 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| Specialist Software Developer SAP TM | $117 810 Poziom II | Kansas City, MO | 15 maj 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| Sr. Spec Software Developer SAP BI&A | $120 908 | Kansas City, MO | 2 maj 2025 | 7 lip 2025 | Certyfikowane |
| Specialist Software Developer, SAP CRM & Integrations | $117 810 Poziom II | Kansas City, MO | 2 maj 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| Specialist Business Systems SAP Basis Senior | $133 535 | Minneapolis, MN | 19 mar 2025 | 16 kwi 2025 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| Principal “ SAP Technical | $184 000 Poziom IV | Kansas City, MO | 27 lut 2025 | 2 cze 2025 | Certyfikowane |
| SAP Basis Intermediate | $127 935 Poziom III | Minneapolis, MN | 27 lut 2025 | 4 cze 2025 | Certyfikowane |
| Specialist, Data Analytics | $103 500 Poziom III | Kansas City, MO | 4 cze 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
| Sr. Spec Software Developer Content Mgmt | $116 858 | Minneapolis, MN | 22 lut 2023 | 2 cze 2023 | Certyfikowane |
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).