Strona główna › Pracodawcy › Spot AI, Inc
Spot AI, Inc: Wynagrodzenia H-1B i sponsoring
Spot AI, Inc złożył 17 wniosków o warunki pracy dla wiz H-1B i pokrewnych w latach fiskalnych 2023–2026; zatwierdzone: 16. Mediana oferowanego wynagrodzenia: $172 500.
Czy Spot AI, Inc sponsoruje wizy H-1B?
Spot AI, Inc złożył 17 wniosków o warunki pracy w latach fiskalnych 2023–2026, ostatni złożono 4 cze 2026. LCA to pierwszy krok w procedurze wizowej H-1B, co oznacza, że pracodawca sponsorował lub przygotowywał się do sponsorowania pracowników H-1B; nie gwarantuje to jednak sponsoringu dla konkretnego stanowiska. Sprawdź oferty pracy samego pracodawcy.
Wnioski o zieloną kartę (PERM) w Spot AI, Inc: 3 →
Wynagrodzenia wg stanowisk
| Stanowisko | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Sr. Software Engineer, AI | 4 | $162 500 |
| Lead Technical Support Engineer | 3 | $143 187 |
| Chief Operating Officer | 2 | $300 000 |
| Senior Hardware Engineer | 2 | $185 400 |
| Sr. Hardware Engineer | 1 | $180 000 |
| Software Engineer | 1 | $170 000 |
| Sr. AI Software Engineer | 1 | $200 000 |
| Sr. Firmware Engineer | 1 | $200 000 |
| VP, Hardware and Operations | 1 | $250 000 |
| Sr. Financial Analyst | 1 | $150 000 |
Wnioski wg lat fiskalnych
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2023 | 4 | $177 500 |
| Rok 2024 | 5 | $160 000 |
| Rok 2025 | 4 | $232 500 |
| Rok 2026 | 4 | $164 665 |
Poziomy stawek rynkowych
Departament Pracy ustala cztery poziomy stawek rynkowych dla każdego zawodu i regionu, od Poziomu I (początkujący) do Poziomu IV (pełna kompetencja). Pracodawca wybiera poziom odpowiadający wymaganiom stanowiska.
Lokalizacje stanowisk
- San Francisco, CA5
- Hayward, CA2
- Poway, CA2
- Redwood City, CA1
- San Jose, CA1
- Seattle, WA1
- Orlando, FL1
- Redmond, WA1
- La Mesa, CA1
- Lehi, UT1
- New York, NY1
Zawody
- Software Developers13
- Chief Executives2
- General and Operations Managers1
- Financial and Investment Analysts1
Najnowsze wnioski
| Stanowisko | Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Lead Technical Support Engineer | $164 665 Poziom II | Poway, CA | 4 cze 2026 | 31 paź 2026 | Certyfikowane |
| Sr. Financial Analyst | $150 000 Poziom III | New York, NY | 7 maj 2026 | 11 maj 2026 | Certyfikowane |
| Senior Hardware Engineer | $185 400 Poziom II | San Francisco, CA | 3 lis 2025 | 6 gru 2025 | Wycofane |
| Senior Hardware Engineer | $185 400 Poziom II | Hayward, CA | 3 lis 2025 | 6 gru 2025 | Certyfikowane |
| Lead Technical Support Engineer | $143 187 Poziom II | Poway, CA | 20 sie 2025 | 31 paź 2025 | Certyfikowane |
| Sr. Software Engineer, AI | $165 000 Poziom II | San Francisco, CA | 6 mar 2025 | 1 maj 2025 | Certyfikowane |
| Chief Operating Officer | $300 000 Poziom II | San Francisco, CA | 6 sty 2025 | 14 sty 2025 | Certyfikowane |
| Chief Operating Officer | $300 000 Poziom II | San Francisco, CA | 15 lis 2024 | 1 kwi 2025 | Certyfikowane |
| Sr. Software Engineer, AI | $160 000 Poziom IV | Lehi, UT | 27 sie 2024 | 2 wrz 2024 | Certyfikowane |
| VP, Hardware and Operations | $250 000 Poziom IV | San Francisco, CA | 22 sie 2024 | 20 wrz 2024 | Certyfikowane |
| Lead Technical Support Engineer | $125 000 Poziom II | La Mesa, CA | 23 lut 2024 | 11 mar 2024 | Certyfikowane |
| Sr. Software Engineer, AI | $160 000 Poziom IV | Orlando, FL | 17 lis 2023 | 28 lis 2023 | Certyfikowane |
| Sr. Firmware Engineer | $200 000 Poziom IV | Redmond, WA | 20 paź 2023 | 19 kwi 2024 | Certyfikowane |
| Sr. AI Software Engineer | $200 000 Poziom IV | San Jose, CA | 22 cze 2023 | 30 cze 2023 | Certyfikowane |
| Sr. Software Engineer, AI | $175 000 Poziom IV | Seattle, WA | 5 kwi 2023 | 13 kwi 2023 | Certyfikowane |
| Sr. Hardware Engineer | $180 000 Poziom III | Hayward, CA | 2 gru 2022 | 7 gru 2022 | Certyfikowane |
| Software Engineer | $170 000 Poziom III | Redwood City, CA | 17 lis 2022 | 28 lis 2022 | Certyfikowane |
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).