Strona główna › Pracodawcy › Synechron, Inc. › Lead – Quality Control
Lead – Quality Control w firmie Synechron, Inc.: wynagrodzenia H-1B
46 wniosków o warunki zatrudnienia dla stanowiska Lead – Quality Control w firmie Synechron, Inc.. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $99 549; połowa środkowa: $85 022–$110 000.
Wnioski (LCA)46
Mediana oferowanego wynagrodzenia$99 549
Środkowa połowa wynagrodzeń$85 022–$110 000
Percentyl 10.–90.$79 389–$114 400
Według roku budżetowego
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2023 | 13 | $94 672 |
| Rok 2024 | 11 | $85 925 |
| Rok 2025 | 14 | $106 000 |
| Rok 2026 | 6 | $116 980 |
Wnioski
| Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|
| $128 960 Poziom III | Charlotte, NC | 22 maj 2026 | 1 cze 2026 | Certyfikowane |
| $128 960 Poziom III | Charlotte, NC | 22 maj 2026 | 1 cze 2026 | Certyfikowane |
| $91 350 Poziom II | Chandler, AZ | 6 maj 2026 | 15 maj 2026 | Certyfikowane |
| $91 350 Poziom II | Chandler, AZ | 4 maj 2026 | 14 maj 2026 | Wycofane |
| $105 000 Poziom III | Pittsburgh, PA | 30 sty 2026 | 13 lut 2026 | Certyfikowane |
| $85 030 Poziom II | Charlotte, NC | 28 sty 2026 | 6 lut 2026 | Certyfikowane |
| $143 520 Poziom II | Charlotte, NC | 21 sty 2026 | 29 sty 2026 | Certyfikowane |
| $107 000 Poziom II | Arlington, VA | 8 wrz 2025 | 22 wrz 2025 | Certyfikowane |
| $90 000 Poziom II | Charlotte, NC | 9 lip 2025 | 21 lip 2025 | Certyfikowane |
| $69 534 Poziom II | O'Fallon, MO | 8 lip 2025 | 15 lip 2025 | Certyfikowane |
| $110 000 Poziom II | New York, NY | 17 cze 2025 | 26 cze 2025 | Certyfikowane |
| $110 000 Poziom II | New York, NY | 11 cze 2025 | 19 cze 2025 | Certyfikowane |
| $110 000 Poziom II | New York, NJ | 10 cze 2025 | 19 cze 2025 | Certyfikowane |
| $115 000 Poziom II | New York, NY | 24 kwi 2025 | 12 maj 2025 | Certyfikowane |
| $100 000 Poziom II | Newark, DE | 3 kwi 2025 | 21 kwi 2025 | Certyfikowane |
| $105 000 Poziom II | Jersey City, NJ | 14 lut 2025 | 15 lut 2025 | Certyfikowane |
| $105 000 Poziom II | Jersey City, NJ | 5 lut 2025 | 15 lut 2025 | Certyfikowane |
| $115 000 Poziom II | New York, NY | 23 sty 2025 | 17 lut 2025 | Certyfikowane |
| $105 000 Poziom II | Jersey City, NJ | 17 sty 2025 | 3 lut 2025 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| $95 000 Poziom II | Newark, DE | 2 sty 2025 | 27 sty 2025 | Certyfikowane |
| $111 250 Poziom II | Alpharetta, GA | 5 gru 2024 | 16 gru 2024 | Certyfikowane |
| $92 718 Poziom II | Lake Mary, FL | 6 wrz 2024 | 12 wrz 2024 | Certyfikowane |
| $92 718 Poziom II | Lake Mary, FL | 5 wrz 2024 | 12 wrz 2024 | Wycofane |
| $92 718 Poziom II | Lake Mary, FL | 21 sie 2024 | 27 sie 2024 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| $112 627 Poziom II | Lake Mary, FL | 20 sie 2024 | 27 sie 2024 | Certyfikowane |
| $92 718 Poziom II | Lake Mary, FL | 9 sie 2024 | 16 sie 2024 | Certyfikowane |
| $112 627 Poziom II | Lake Mary, FL | 9 sie 2024 | 16 sie 2024 | Certyfikowane |
| $85 925 Poziom II | Atlanta, GA | 19 cze 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
| $79 102 Poziom II | Charlotte, NC | 13 cze 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
| $85 925 Poziom II | Alpharetta, GA | 3 cze 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
| $74 277 Poziom II | Jacksonville, FL | 3 cze 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
| $79 102 Poziom II | Charlotte, NC | 22 kwi 2024 | 1 maj 2024 | Certyfikowane |
| $75 296 Poziom II | Tampa, FL | 26 wrz 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| $94 672 | Harrison, NY | 11 wrz 2023 | 19 wrz 2023 | Certyfikowane |
| $99 549 Poziom II | Piscataway, NJ | 8 wrz 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| $99 549 Poziom II | Piscataway, NJ | 6 wrz 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| $83 845 Poziom II | Charlotte, NC | 2 cze 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| $83 845 Poziom II | Charlotte, NC | 31 maj 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| $83 845 Poziom II | Charlotte, NC | 31 maj 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| $110 000 Poziom II | Alpharetta, GA | 20 mar 2023 | 10 kwi 2023 | Certyfikowane |
| $107 394 Poziom II | Glen Allen, VA | 17 mar 2023 | 30 mar 2023 | Certyfikowane |
| $85 000 Poziom II | Horsham, PA | 3 sty 2023 | 22 sty 2023 | Certyfikowane |
| $85 000 Poziom II | Horsham, PA | 2 sty 2023 | 22 sty 2023 | Certyfikowane |
| $100 000 Poziom II | Charlotte, NC | 9 lis 2022 | 28 lis 2022 | Certyfikowane |
| $80 059 Poziom II | Alpharetta, GA | 30 wrz 2022 | 7 paź 2022 | Certyfikowane |
| $113 000 Poziom II | Weehawken, NJ | 26 wrz 2022 | 17 paź 2022 | Certyfikowane |
Lead – Quality Control u wszystkich pracodawców →
Inne stanowiska w firmie Synechron, Inc.
- Associate Specialist - Technology$115 000
- Specialist - Technology$115 960
- Lead - Technology$109 810
- Sr. Specialist - Technology$118 228
- Associate Principal - Technology$120 000
- Sr. Associate - Technology$108 514
- Associate Director - Technology$124 300
- Specialist - Quality Control$100 469
- Manager, Technology$112 986
- Assistant Manager - Technology$109 550
- Sr. Manager - Technology$112 500
- Associate Specialist - Quality Control$102 326
- Sr. Specialist - Quality Control$108 225
- Sr. Manager - Quality Control$103 418
- Associate - Technology$107 487
- Manager, Quality Control$97 570
- Director, Technology$162 000
- Assistant Manager - Quality Control$84 422
- Associate Director - Quality Control$106 194
- Associate Director - Business Analyst$118 893
- Principal - Technology$142 248
- Associate Specialist - Quality$100 600
- Manager - Quality$90 000
- Sr. Manager - Business Analyst$117 776
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).