Strona główna › Pracodawcy › Tasacom Technologies Inc.
Tasacom Technologies Inc.: Wynagrodzenia H-1B i sponsoring
Tasacom Technologies Inc. złożył 15 wniosków o warunki pracy dla wiz H-1B i pokrewnych w latach fiskalnych 2023–2026; zatwierdzone: 15. Mediana oferowanego wynagrodzenia: $84 094.
Pracodawca zależny od H-1B zatrudnia dużą liczbę pracowników H-1B (np. co najmniej 15% załogi liczącej 51 lub więcej osób) i musi przestrzegać dodatkowych zasad dotyczących ochrony miejsc pracy dla pracowników z USA.
Czy Tasacom Technologies Inc. sponsoruje wizy H-1B?
Tasacom Technologies Inc. złożył 15 wniosków o warunki pracy w latach fiskalnych 2023–2026, ostatni złożono 27 sie 2025. LCA to pierwszy krok w procedurze wizowej H-1B, co oznacza, że pracodawca sponsorował lub przygotowywał się do sponsorowania pracowników H-1B; nie gwarantuje to jednak sponsoringu dla konkretnego stanowiska. Sprawdź oferty pracy samego pracodawcy.
Wynagrodzenia wg stanowisk
| Stanowisko | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Software Developer | 3 | $98 904 |
| Civil Design Engineer | 3 | $66 000 |
| Applications Developer (SAP Security & GRC) | 2 | $84 094 |
| Structural Engineer & BIM Expert | 1 | $60 112 |
| Tax Accountant | 1 | $56 285 |
| Software Engineer Analyst | 1 | $110 344 |
| Software Developer II | 1 | $108 000 |
| Project Engineer | 1 | $62 712 |
| Managing Consultant | 1 | $87 360 |
| Software Engineer | 1 | $122 970 |
Wnioski wg lat fiskalnych
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2023 | 5 | $80 850 |
| Rok 2024 | 5 | $87 360 |
| Rok 2025 | 5 | $84 094 |
Poziomy stawek rynkowych
Departament Pracy ustala cztery poziomy stawek rynkowych dla każdego zawodu i regionu, od Poziomu I (początkujący) do Poziomu IV (pełna kompetencja). Pracodawca wybiera poziom odpowiadający wymaganiom stanowiska.
Lokalizacje stanowisk
Zawody
Najnowsze wnioski
| Stanowisko | Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Civil Design Engineer | $84 500 Poziom II | Dallas, TX | 27 sie 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| Civil Design Engineer | $66 000 Poziom I | Dallas, TX | 6 sie 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| Civil Design Engineer | $64 500 Poziom I | Dallas, TX | 13 maj 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| Software Engineer | $122 970 Poziom II | Hingham, MA | 14 sty 2025 | 21 mar 2025 | Certyfikowane |
| Applications Developer (SAP Security & GRC) | $84 094 Poziom I | Irving, TX | 30 gru 2024 | 9 sty 2025 | Certyfikowane |
| Applications Developer (SAP Security & GRC) | $84 094 Poziom I | Dallas, TX | 28 sie 2024 | 9 wrz 2024 | Certyfikowane |
| Project Engineer | $62 712 Poziom I | Dallas, TX | 14 cze 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
| Managing Consultant | $87 360 Poziom II | Dallas, TX | 14 cze 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
| Software Developer | $108 000 Poziom II | Dallas, TX | 2 kwi 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
| Software Developer II | $108 000 Poziom II | Dallas, TX | 18 gru 2023 | 11 cze 2024 | Certyfikowane |
| Software Engineer Analyst | $110 344 Poziom II | Dallas, TX | 25 sie 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| Structural Engineer & BIM Expert | $60 112 Poziom I | Dallas, TX | 20 cze 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| Software Developer | $80 850 Poziom I | Dallas, TX | 19 cze 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| Software Developer | $98 904 Poziom II | Dallas, TX | 19 cze 2023 | 28 cze 2023 | Certyfikowane |
| Tax Accountant | $56 285 Poziom I | Dallas, TX | 8 cze 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).