Strona główna › Pracodawcy › TE Connectivity Corporation › Staff R&D/Product Development Engineer
Staff R&D/Product Development Engineer w firmie TE Connectivity Corporation: wynagrodzenia H-1B
12 wniosków o warunki zatrudnienia dla stanowiska Staff R&D/Product Development Engineer w firmie TE Connectivity Corporation. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $145 000; połowa środkowa: $125 000–$155 000.
Wnioski (LCA)12
Mediana oferowanego wynagrodzenia$145 000
Środkowa połowa wynagrodzeń$125 000–$155 000
Percentyl 10.–90.$120 000–$161 000
Według roku budżetowego
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2023 | 1 | $165 000 |
| Rok 2025 | 5 | $140 000 |
| Rok 2026 | 5 | $145 000 |
Wnioski
| Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|
| $120 000–$160 000 Poziom IV | Winston-Salem, NC | 3 kwi 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| $120 000–$150 000 Poziom IV | Winston-Salem, NC | 17 mar 2026 | 31 sie 2026 | Certyfikowane |
| $145 000–$165 000 Poziom III | Round Rock, TX | 19 lis 2025 | 1 gru 2025 | Certyfikowane |
| $150 000–$180 000 Poziom IV | Rochester Hills, MI | 6 lis 2025 | 17 lis 2025 | Certyfikowane |
| $150 000–$220 000 Poziom IV | East Brunswick, NJ | 6 lis 2025 | 17 lis 2025 | Certyfikowane |
| $161 000–$170 000 Poziom III | Fremont, CA | 29 lip 2025 | 11 sie 2025 | Certyfikowane |
| $140 000–$165 000 Poziom III | Alexandria, VA | 18 lip 2025 | 28 lip 2025 | Certyfikowane |
| — Poziom IV | Rochester, MI | 5 cze 2025 | 16 cze 2025 | Certyfikowane |
| $130 000–$170 000 Poziom IV | Farmington Hills, MI | 14 mar 2025 | 28 mar 2025 | Certyfikowane |
| $160 000–$170 000 Poziom II | Fremont, CA | 3 mar 2025 | 3 mar 2025 | Certyfikowane |
| $93 000–$110 000 Poziom III | Winston-Salem, NC | 12 gru 2024 | 12 gru 2024 | Certyfikowane |
| $165 000–$185 000 Poziom IV | Fremont, CA | 18 kwi 2023 | 1 maj 2023 | Certyfikowane |
Inne stanowiska w firmie TE Connectivity Corporation
- Senior R&D/Product Development Engineer$120 000
- Product Manager$120 000
- R&D/Product Development Engineer$90 000
- Quality Reliability Engineer$86 000
- Senior Manufacturing Engineer$95 000
- Lead Data Engineer$145 000
- Lead Enterprise Systems Analyst$130 000
- Senior Manager, Product Management$200 000
- Senior Quality & Reliability Engineer$110 000
- Senior Field Application Engineer$140 000
- Senior Analyst Enterprise Systems$122 500
- ERP Systems Analyst$128 000
- Staff Manufacturing & Process Development Engineer$120 000
- Staff Field Application Engineer$130 000
- Supply Chain Manager$129 258
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).