Dane o wynagrodzeniach H1B

Strona główna › Pracodawcy › Tech Mahindra (americas), Inc › IT Security Analyst

IT Security Analyst w firmie Tech Mahindra (americas), Inc: wynagrodzenia H-1B

18 wniosków o warunki zatrudnienia dla stanowiska IT Security Analyst w firmie Tech Mahindra (americas), Inc. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $104 521; połowa środkowa: $89 722–$115 000.

Wnioski (LCA)18
Mediana oferowanego wynagrodzenia$104 521
Środkowa połowa wynagrodzeń$89 722–$115 000
Percentyl 10.–90.$74 852–$130 387

Według roku budżetowego

Rok fiskalnyLCAMediana wynagrodzenia
Rok 20235$76 046
Rok 20245$115 000
Rok 20256$104 042
Rok 20262$113 642

Wnioski

Wynagrodzenie zasadniczeLokalizacjaZłożonoData rozpoczęciaStatus
$106 996
Poziom II
Plano, TX20 kwi 20261 paź 2026Certyfikowane
$120 287
Poziom II
Edison, NJ5 lut 20265 lut 2026Certyfikowane
$104 042
Poziom II
Plano, TX10 cze 20251 paź 2025Certyfikowane
$104 042
Poziom II
Plano, TX10 cze 20251 paź 2025Certyfikowane
$104 042
Poziom II
Irving, TX9 cze 20251 paź 2025Certyfikowane
$104 042
Poziom II
Plano, TX16 kwi 202516 kwi 2025Certyfikowane
$105 000
Poziom II
Austin, TX12 lut 202519 lut 2025Certyfikowane
$130 000
Poziom II
Irving, TX11 lis 202418 lis 2024Certyfikowane
$75 276
Poziom II
O'Fallon, MO27 maj 20241 paź 2024Certyfikowane
$131 290
Poziom II
Morrisville, NC8 maj 20248 maj 2024Certyfikowane
$84 948
Poziom II
Dearborn, MI7 maj 20241 paź 2024Certyfikowane
$115 000
Poziom II
Farmington Hills, MI19 gru 202326 gru 2023Certyfikowane
$115 000
Poziom II
Farmington Hills, MI6 gru 202313 gru 2023Certyfikowane, następnie wycofane
$114 796
Poziom II
Bedminster, NJ20 wrz 20231 paź 2023Certyfikowane
$76 046
Poziom II
Oklahoma City, OK16 maj 20231 paź 2023Certyfikowane
$72 280
Poziom II
Oklahoma City, OK16 maj 20231 paź 2023Certyfikowane
$135 000
Poziom II
Newark, CA24 kwi 20231 maj 2023Certyfikowane
$73 861
Poziom II
Dearborn, MI12 sty 202319 sty 2023Certyfikowane

IT Security Analyst u wszystkich pracodawców →

Inne stanowiska w firmie Tech Mahindra (americas), Inc

Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).