Strona główna › Pracodawcy › Technosai Global Solutions
Technosai Global Solutions: Wynagrodzenia H-1B i sponsoring
Technosai Global Solutions złożył 16 wniosków o warunki pracy dla wiz H-1B i pokrewnych w latach fiskalnych 2023–2026; zatwierdzone: 16. Mediana oferowanego wynagrodzenia: $95 076.
Czy Technosai Global Solutions sponsoruje wizy H-1B?
Technosai Global Solutions złożył 16 wniosków o warunki pracy w latach fiskalnych 2023–2026, ostatni złożono 8 gru 2023. LCA to pierwszy krok w procedurze wizowej H-1B, co oznacza, że pracodawca sponsorował lub przygotowywał się do sponsorowania pracowników H-1B; nie gwarantuje to jednak sponsoringu dla konkretnego stanowiska. Sprawdź oferty pracy samego pracodawcy.
Wynagrodzenia wg stanowisk
| Stanowisko | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Software Developer | 11 | $88 566 |
| Software Analyst | 1 | $106 018 |
| DevOps Engineer | 1 | $101 587 |
| Sr. React Developer | 1 | $122 866 |
| Software Architect | 1 | $120 328 |
| SAP FICO Consultant | 1 | $60 000 |
Wnioski wg lat fiskalnych
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2023 | 12 | $95 076 |
| Rok 2024 | 4 | $99 965 |
Poziomy stawek rynkowych
Departament Pracy ustala cztery poziomy stawek rynkowych dla każdego zawodu i regionu, od Poziomu I (początkujący) do Poziomu IV (pełna kompetencja). Pracodawca wybiera poziom odpowiadający wymaganiom stanowiska.
Lokalizacje stanowisk
Zawody
Najnowsze wnioski
| Stanowisko | Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Sr. React Developer | $122 866–$122 870 Poziom III | Peoria, AZ | 8 gru 2023 | 15 gru 2023 | Certyfikowane |
| Software Architect | $120 328–$120 350 Poziom III | Plano, TX | 7 gru 2023 | 14 gru 2023 | Certyfikowane |
| SAP FICO Consultant | $60 000–$61 000 Poziom I | Delaware, OH | 17 paź 2023 | 18 paź 2023 | Certyfikowane |
| Software Developer | $79 602–$79 650 Poziom I | Delaware, OH | 29 wrz 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| Software Developer | $71 115–$71 120 Poziom I | Delaware, OH | 19 cze 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| Software Developer | $106 018–$106 020 Poziom III | Delaware, OH | 19 cze 2023 | 26 cze 2023 | Certyfikowane |
| DevOps Engineer | $101 587–$101 600 Poziom III | Delaware, OH | 18 cze 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| Software Developer | $88 566–$88 600 Poziom II | Delaware, OH | 18 cze 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| Software Developer | $106 018–$106 100 Poziom III | Delaware, OH | 18 cze 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| Software Developer | $71 115–$71 200 Poziom I | Delaware, OH | 18 cze 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| Software Developer | $71 115–$71 200 Poziom I | Delaware, OH | 18 cze 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| Software Developer | $88 566–$88 600 Poziom II | Delaware, OH | 18 cze 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| Software Developer | $106 018–$106 100 Poziom III | Delaware, OH | 18 cze 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| Software Developer | $106 018–$106 100 Poziom III | Delaware, OH | 18 cze 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| Software Developer | $88 566–$88 600 Poziom II | Delaware, OH | 18 cze 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| Software Analyst | $106 018–$106 500 Poziom III | Delaware, OH | 13 paź 2022 | 20 paź 2022 | Certyfikowane |
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).