Strona główna › Pracodawcy › Tesla, Inc. › Sr Sourcing Engineer
Sr Sourcing Engineer w firmie Tesla, Inc.: wynagrodzenia H-1B
54 wniosków o warunki zatrudnienia dla stanowiska Sr Sourcing Engineer w firmie Tesla, Inc.. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $145 952; połowa środkowa: $141 176–$162 290.
Wnioski (LCA)54
Mediana oferowanego wynagrodzenia$145 952
Środkowa połowa wynagrodzeń$141 176–$162 290
Percentyl 10.–90.$131 684–$171 413
Według roku budżetowego
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2023 | 2 | $137 780 |
| Rok 2024 | 13 | $144 972 |
| Rok 2025 | 24 | $152 250 |
| Rok 2026 | 15 | $155 204 |
Wnioski
| Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|
| $180 000 Poziom III | Palo Alto, CA | 4 cze 2026 | 29 cze 2026 | Certyfikowane |
| $145 000 Poziom III | Palo Alto, CA | 25 maj 2026 | 6 lip 2026 | Certyfikowane |
| $250 000 Poziom III | Palo Alto, CA | 25 maj 2026 | 22 cze 2026 | Certyfikowane |
| $160 126 Poziom III | Palo Alto, CA | 11 maj 2026 | 2 lis 2026 | Certyfikowane |
| $171 976 Poziom III | Palo Alto, CA | 7 maj 2026 | 8 cze 2026 | Certyfikowane |
| $165 000 | Palo Alto, CA | 1 maj 2026 | 23 paź 2026 | Certyfikowane |
| $185 000 Poziom III | Palo Alto, CA | 17 mar 2026 | 27 kwi 2026 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| $155 204 | Palo Alto, CA | 9 mar 2026 | 8 wrz 2026 | Certyfikowane |
| $165 200 Poziom III | Fremont, CA | 25 lut 2026 | 27 sie 2026 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| $124 102 Poziom III | Austin, TX | 23 lut 2026 | 2 mar 2026 | Certyfikowane |
| $145 905 | Fremont, CA | 8 gru 2025 | 10 kwi 2026 | Certyfikowane |
| $145 905 | Fremont, CA | 8 gru 2025 | 10 kwi 2026 | Certyfikowane |
| $150 000 | Fremont, CA | 18 lis 2025 | 23 kwi 2026 | Certyfikowane |
| $143 325 Poziom III | Palo Alto, CA | 3 wrz 2025 | 22 wrz 2025 | Certyfikowane |
| $143 325 Poziom II | Palo Alto, CA | 28 sie 2025 | 3 wrz 2025 | Certyfikowane |
| $143 325 Poziom III | Palo Alto, CA | 26 sie 2025 | 8 wrz 2025 | Certyfikowane |
| $136 000 Poziom III | Austin, TX | 12 sie 2025 | 1 wrz 2025 | Certyfikowane |
| $170 100 Poziom III | Fremont, CA | 4 lip 2025 | 10 lip 2025 | Certyfikowane |
| $148 500 Poziom II | Palo Alto, CA | 26 cze 2025 | 4 lis 2025 | Certyfikowane |
| $157 063 Poziom III | Fremont, CA | 24 cze 2025 | 5 gru 2025 | Certyfikowane |
| $157 063 Poziom III | Fremont, CA | 24 cze 2025 | 5 gru 2025 | Certyfikowane |
| $170 100 Poziom III | Fremont, CA | 11 cze 2025 | 14 lis 2025 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| $142 062 Poziom III | Fremont, CA | 22 maj 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| $145 000 Poziom III | Fremont, CA | 21 maj 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| $131 068 Poziom III | Fremont, CA | 19 maj 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| $131 068 Poziom III | Fremont, CA | 19 maj 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| $140 880 Poziom II | Fremont, CA | 6 maj 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| $140 880 Poziom II | Fremont, CA | 6 maj 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| $135 431 | Fremont, CA | 22 kwi 2025 | 23 kwi 2025 | Certyfikowane |
| $135 431 | Fremont, CA | 22 kwi 2025 | 23 kwi 2025 | Certyfikowane |
| $142 062 Poziom III | Fermont, CA | 17 kwi 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| $165 840 Poziom II | San Jose, CA | 4 mar 2025 | 2 wrz 2025 | Certyfikowane |
| $165 840 Poziom II | Palo Alto, CA | 4 mar 2025 | 2 wrz 2025 | Certyfikowane |
| $179 014 H-1B1 (Singapur) | Santa Clara, CA | 29 lis 2024 | 28 mar 2025 | Certyfikowane |
| $179 014 H-1B1 (Singapur) | Palo Alto, CA | 29 lis 2024 | 28 mar 2025 | Certyfikowane |
| $163 012 H-1B1 (Singapur) | Santa Clara, CA | 9 paź 2024 | 28 mar 2025 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| $163 012 H-1B1 (Singapur) | Palo Alto, CA | 9 paź 2024 | 28 mar 2025 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| $160 000 | Fremont, CA | 5 wrz 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
| $156 000 | Milpitas, CA | 26 sie 2024 | 7 lut 2025 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| $156 000 | Fremont, CA | 26 sie 2024 | 7 lut 2025 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| $145 000 | Palo Alto, CA | 4 cze 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
| $144 972 | Fremont, CA | 3 cze 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
| $130 000 Poziom IV | Fremont, CA | 29 maj 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
| $115 000 | Austin, TX | 10 maj 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
| $133 122 | Palo Alto, CA | 10 maj 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
| $146 000 | Palo Alto, CA | 11 kwi 2024 | 22 kwi 2024 | Certyfikowane |
| $151 925 | Fremont, CA | 19 mar 2024 | 25 mar 2024 | Certyfikowane |
| $136 416 | Fremont, CA | 18 mar 2024 | 5 wrz 2024 | Certyfikowane |
| $145 000 | Palo Alto, CA | 18 mar 2024 | 4 wrz 2024 | Certyfikowane |
| $144 522 | Fremont, CA | 14 mar 2024 | 1 wrz 2024 | Certyfikowane |
| $153 000 Poziom III | Palo Alto, CA | 20 lis 2023 | 4 gru 2023 | Certyfikowane |
| $140 000 | Palo Alto, CA | 9 paź 2023 | 23 paź 2023 | Certyfikowane |
| $127 560 Poziom IV | Fremont, CA | 22 wrz 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| $148 000 | Palo Alto, CA | 5 wrz 2023 | 11 wrz 2023 | Certyfikowane |
Sr Sourcing Engineer u wszystkich pracodawców →
Inne stanowiska w firmie Tesla, Inc.
- Mechanical Design Engineer$130 000
- Software Development Engineer$158 355
- Sr Software Development Engineer$180 013
- Process Engineer$106 700
- Manufacturing Engineer$125 000
- Manufacturing Equipment Engineer$114 911
- Staff Software Development Engineer$201 140
- Sourcing Engineer$124 145
- Sr. Manufacturing Engineer$139 646
- Staff Manufacturing Engineer$160 000
- Sr. Process Engineer$123 124
- Sr. Mechanical Design Engineer$150 000
- Senior Software Development Engineer$164 581
- Software Development Engineer - Eng$156 750
- QA Engineer$120 000
- Manufacturing Controls Dev Engineer$130 170
- Sr Software Development Engineer - Eng$180 000
- Sr Manufacturing Equipment Engineer$131 040
- Software Engineer$155 000
- Manufacturing Controls Engineer$127 876
- Staff Mechanical Design Engineer$173 000
- Test Engineer$135 734
- Data Engineer$140 000
- Technical Program Manager$132 250
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).