Strona główna › Pracodawcy › Texas A&M University › Visiting Assistant Professor
Visiting Assistant Professor w firmie Texas A&M University: wynagrodzenia H-1B
23 wniosków o warunki zatrudnienia dla stanowiska Visiting Assistant Professor w firmie Texas A&M University. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $61 803; połowa środkowa: $60 003–$69 043.
Wnioski (LCA)23
Mediana oferowanego wynagrodzenia$61 803
Środkowa połowa wynagrodzeń$60 003–$69 043
Percentyl 10.–90.$58 204–$81 423
Według roku budżetowego
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2023 | 5 | $63 333 |
| Rok 2024 | 7 | $60 003 |
| Rok 2025 | 7 | $61 803 |
| Rok 2026 | 3 | $60 000 |
Wnioski
| Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|
| $61 803 Poziom I | College Station, TX | 12 cze 2025 | 1 sie 2025 | Certyfikowane |
| $60 003 Poziom I | College Station, TX | 12 cze 2025 | 13 lip 2025 | Certyfikowane |
| $82 000 Poziom I | College Station, TX | 15 maj 2025 | 1 cze 2025 | Certyfikowane |
| $61 803 Poziom I | College Station, TX | 6 maj 2025 | 1 lis 2025 | Certyfikowane |
| $61 803 Poziom I | College Station, TX | 10 kwi 2025 | 1 sie 2025 | Certyfikowane |
| $61 803 Poziom I | College Station, TX | 31 mar 2025 | 1 sie 2025 | Certyfikowane |
| $61 803 Poziom I | College Station, TX | 5 mar 2025 | 1 sie 2025 | Certyfikowane |
| $82 000 Poziom I | College Station, TX | 10 lip 2024 | 1 sie 2024 | Certyfikowane |
| $66 173 Poziom I | College Station, TX | 24 kwi 2024 | 1 cze 2024 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| $73 333 Poziom I | College Station, TX | 16 kwi 2024 | 1 lip 2024 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| $60 003 Poziom I | College Station, TX | 8 kwi 2024 | 1 sie 2024 | Certyfikowane |
| $60 003 Poziom I | College Station, TX | 26 mar 2024 | 1 sie 2024 | Certyfikowane |
| $60 000 Poziom I | College Station, TX | 6 lut 2024 | 6 lip 2024 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| $60 003 Poziom I | College Station, TX | 24 sie 2023 | 16 lut 2024 | Certyfikowane |
| $73 278 niepełny wymiar czasu pracy · Poziom I | College Station, TX | 9 sie 2023 | 16 sie 2023 | Certyfikowane |
| $63 333 Poziom I | College Station, TX | 18 lip 2023 | 1 sie 2023 | Certyfikowane |
| $55 000 Poziom I | College Station, TX | 27 cze 2023 | 1 sie 2023 | Certyfikowane |
| $58 005 Poziom I | College Station, TX | 30 mar 2023 | 1 sie 2023 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| $76 500 Poziom I | College Station, TX | 17 lut 2023 | 10 sie 2023 | Certyfikowane |
| $70 000 Poziom I | College Station, TX | 28 cze 2022 | 16 sie 2022 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| $60 000 Poziom I | College Station, TX | 4 sie 2021 | 16 sty 2022 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| $56 007 Poziom I | College Station, TX | 7 maj 2021 | 1 sie 2021 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| $81 970 Poziom I | College Station, TX | 27 kwi 2021 | 1 sie 2021 | Certyfikowane, następnie wycofane |
Visiting Assistant Professor u wszystkich pracodawców →
Inne stanowiska w firmie Texas A&M University
- Assistant Professor$100 584
- Postdoctoral Research Associate$55 000
- Instructional Assistant Professor$78 808
- Assistant Research Scientist$62 100
- Clinical Assistant Professor$134 628
- Research Scientist$72 500
- Research Associate$47 592
- Lecturer$56 956
- Research Assistant Professor$78 100
- Associate Professor$132 548
- Instructional Associate Professor$92 250
- Associate Research Scientist$66 500
- Visiting Lecturer—
- Senior Research Associate$56 493
- Professor$190 000
- Research Assistant$37 038
- Program Manager$67 546
- Software Applications Developer III$85 407
- Software Application Developer II$68 242
- Software Application Developer III$85 407
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).