Strona główna › Pracodawcy › Trek Bicycle Corporation
Trek Bicycle Corporation: Wynagrodzenia H-1B i sponsoring
Trek Bicycle Corporation złożył 17 wniosków o warunki pracy dla wiz H-1B i pokrewnych w latach fiskalnych 2023–2026; zatwierdzone: 17. Mediana oferowanego wynagrodzenia: $116 600.
Czy Trek Bicycle Corporation sponsoruje wizy H-1B?
Trek Bicycle Corporation złożył 17 wniosków o warunki pracy w latach fiskalnych 2023–2026, ostatni złożono 11 maj 2026. LCA to pierwszy krok w procedurze wizowej H-1B, co oznacza, że pracodawca sponsorował lub przygotowywał się do sponsorowania pracowników H-1B; nie gwarantuje to jednak sponsoringu dla konkretnego stanowiska. Sprawdź oferty pracy samego pracodawcy.
Wynagrodzenia wg stanowisk
| Stanowisko | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Software Engineer III | 6 | $118 300 |
| QA Engineer | 1 | $110 000 |
| QA Automation Engineer | 1 | $105 000 |
| ERP/JDE Analyst | 1 | $120 000 |
| QA Manager | 1 | $115 000 |
| Software Engineer I | 1 | $106 000 |
| Business Analyst I | 1 | $90 000 |
| Software Architect | 1 | $164 000 |
| ERP Finance Analyst | 1 | $122 400 |
| Business Analyst III | 1 | $142 000 |
| IT Business Intelligence Engineer Team Lead | 1 | $130 600 |
| Mechanical Engineer | 1 | $99 500 |
Wnioski wg lat fiskalnych
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2023 | 7 | $115 000 |
| Rok 2024 | 5 | $115 000 |
| Rok 2025 | 4 | $136 300 |
| Rok 2026 | 1 | $124 200 |
Poziomy stawek rynkowych
Departament Pracy ustala cztery poziomy stawek rynkowych dla każdego zawodu i regionu, od Poziomu I (początkujący) do Poziomu IV (pełna kompetencja). Pracodawca wybiera poziom odpowiadający wymaganiom stanowiska.
Lokalizacje stanowisk
- Waterloo, WI6
- Irving, TX2
- Dunlap, IL1
- Tampa, FL1
- Celina, TX1
- Clayton, NC1
- Frisco, TX1
- Sun Prairie, WI1
- Herdon, VA1
- East Windsor, NJ1
- South Jordan, UT1
Zawody
- Software Developers8
- Software Quality Assurance Analysts and Testers4
- Computer Systems Analysts1
- Computer Systems Engineers/Architects1
- Operations Research Analysts1
- Database Architects1
- Mechanical Engineers1
Najnowsze wnioski
| Stanowisko | Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Engineer III | $124 200 Poziom II | Irving, TX | 11 maj 2026 | 28 lip 2026 | Certyfikowane |
| Mechanical Engineer | $99 500 Poziom II | Waterloo, WI | 10 kwi 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| Software Engineer III | $145 600 Poziom II | Waterloo, WI | 19 lut 2025 | 5 lip 2025 | Certyfikowane |
| Business Analyst III | $142 000 Poziom IV | South Jordan, UT | 19 gru 2024 | 20 cze 2025 | Certyfikowane |
| IT Business Intelligence Engineer Team Lead | $130 600 Poziom II | Waterloo, WI | 25 wrz 2024 | 7 mar 2025 | Certyfikowane |
| Software Architect | $164 000 Poziom II | East Windsor, NJ | 14 sie 2024 | 19 sty 2025 | Certyfikowane |
| ERP Finance Analyst | $122 400 Poziom IV | Waterloo, WI | 31 lip 2024 | 31 gru 2024 | Certyfikowane |
| Business Analyst I | $90 000 Poziom II | Waterloo, WI | 17 kwi 2024 | 21 sie 2024 | Certyfikowane |
| Software Engineer I | $106 000 Poziom I | Herdon, VA | 22 gru 2023 | 5 lut 2024 | Certyfikowane |
| QA Manager | $115 000 Poziom IV | Sun Prairie, WI | 24 paź 2023 | 8 lut 2024 | Certyfikowane |
| ERP/JDE Analyst | $120 000 Poziom IV | Clayton, NC | 23 cze 2023 | 19 paź 2023 | Certyfikowane |
| Software Engineer III | $116 600 Poziom II | Frisco, TX | 20 cze 2023 | 25 lip 2023 | Certyfikowane |
| Software Engineer III | $105 000 Poziom II | Irving, TX | 2 cze 2023 | 28 lip 2023 | Certyfikowane |
| Software Engineer III | $120 000 Poziom I | Celina, TX | 5 sty 2023 | 11 sty 2023 | Certyfikowane |
| QA Engineer | $110 000 Poziom II | Waterloo, WI | 5 gru 2022 | 12 gru 2022 | Certyfikowane |
| Software Engineer III | $115 000 Poziom II | Dunlap, IL | 22 lis 2022 | 20 maj 2023 | Certyfikowane |
| QA Automation Engineer | $105 000 Poziom II | Tampa, FL | 12 paź 2022 | 14 lut 2023 | Certyfikowane |
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).