Strona główna › Pracodawcy › Upgrade, Inc. › Senior QA Automation Engineer
Senior QA Automation Engineer w firmie Upgrade, Inc.: wynagrodzenia H-1B
13 wniosków o warunki zatrudnienia dla stanowiska Senior QA Automation Engineer w firmie Upgrade, Inc.. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $163 613; połowa środkowa: $149 989–$164 814.
Wnioski (LCA)13
Mediana oferowanego wynagrodzenia$163 613
Środkowa połowa wynagrodzeń$149 989–$164 814
Percentyl 10.–90.$149 989–$168 418
Według roku budżetowego
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2023 | 4 | $149 989 |
| Rok 2024 | 2 | $168 418 |
| Rok 2025 | 2 | $162 625 |
| Rok 2026 | 4 | $163 613 |
Wnioski
| Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|
| $163 613–$190 000 Poziom IV | San Francisco, CA | 24 kwi 2026 | 9 paź 2026 | Certyfikowane |
| $121 826–$180 000 Poziom IV | Parkland, FL | 24 kwi 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| $163 613–$245 000 Poziom IV | San Francisco, CA | 9 sty 2026 | 10 lip 2026 | Certyfikowane |
| $163 613–$215 000 Poziom IV | San Francisco, CA | 9 sty 2026 | 26 cze 2026 | Certyfikowane |
| $161 637–$187 574 Poziom II | San Francisco, CA | 26 sie 2025 | 3 wrz 2025 | Certyfikowane |
| $163 613–$210 000 Poziom IV | San Francisco, CA | 25 lip 2025 | 16 sty 2026 | Certyfikowane |
| $168 418–$190 000 Poziom IV | Celina, TX | 17 kwi 2024 | 29 kwi 2024 | Certyfikowane |
| $168 418–$200 000 Poziom IV | Marysville, WA | 24 sty 2024 | 25 mar 2024 | Certyfikowane |
| $168 418–$190 000 Poziom IV | Glendale, AZ | 29 sie 2023 | 9 paź 2023 | Certyfikowane |
| $149 989–$225 000 Poziom IV | San Francisco, CA | 15 cze 2023 | 10 lip 2023 | Certyfikowane |
| $149 989–$200 000 Poziom IV | Indian Land, SC | 9 cze 2023 | 26 cze 2023 | Certyfikowane |
| $149 989–$200 000 Poziom IV | Indian Land, SC | 7 cze 2023 | 26 cze 2023 | Wycofane |
| $149 989–$210 000 Poziom IV | Livermore, CA | 12 gru 2022 | 16 sty 2023 | Certyfikowane |
Senior QA Automation Engineer u wszystkich pracodawców →
Inne stanowiska w firmie Upgrade, Inc.
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).