Dane o wynagrodzeniach H1B

Strona główna › Pracodawcy › Ust Healthproof Inc. › Lead II - Software Engineering

Lead II - Software Engineering w firmie Ust Healthproof Inc.: wynagrodzenia H-1B

16 wniosków o warunki zatrudnienia dla stanowiska Lead II - Software Engineering w firmie Ust Healthproof Inc.. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $99 508; połowa środkowa: $93 560–$100 714.

Wnioski (LCA)16
Mediana oferowanego wynagrodzenia$99 508
Środkowa połowa wynagrodzeń$93 560–$100 714
Percentyl 10.–90.$90 000–$104 694

Według roku budżetowego

Rok fiskalnyLCAMediana wynagrodzenia
Rok 20232$93 560
Rok 20242$90 000
Rok 20256$100 714
Rok 20266$99 508

Wnioski

Wynagrodzenie zasadniczeLokalizacjaZłożonoData rozpoczęciaStatus
$116 640
Poziom II
Frisco, TX3 cze 202615 cze 2026Certyfikowane
$108 675
Poziom II
Frisco, TX19 maj 20261 cze 2026Certyfikowane
$99 015
Poziom II
Farmers Branch, TX23 kwi 20261 paź 2026Certyfikowane
$99 000
Poziom II
Farmers Bramch, TX8 kwi 202620 kwi 2026Certyfikowane
$99 000
Poziom II
Farmers Branch, TX26 mar 202620 kwi 2026Certyfikowane
$100 000
Poziom II
Pittsburgh, PA30 wrz 202510 paź 2025Certyfikowane
$100 714
Poziom II
Frisco, TX13 sie 202531 sie 2025Certyfikowane
$100 714
Poziom II
Frisco, TX11 lip 20251 paź 2025Certyfikowane
$100 714
Poziom II
Farmers Branch, TX22 maj 20251 paź 2025Certyfikowane
$100 714
Poziom II
Farmers Branch, TX21 maj 20251 paź 2025Certyfikowane
$100 714
Poziom II
Farmers Branch, TX21 maj 20251 paź 2025Certyfikowane
$90 000
Poziom II
Farmers Branch, TX27 lis 20249 gru 2024Certyfikowane
$90 000
Poziom II
Philadelphia, PA24 maj 20241 paź 2024Certyfikowane
$90 000
Poziom II
Farmers Branch, TX23 maj 20241 paź 2024Certyfikowane
$93 560
Poziom II
Aurora, CO7 cze 20231 paź 2023Certyfikowane
$93 560
Poziom II
Aurora, CO18 maj 20231 paź 2023Certyfikowane

Lead II - Software Engineering u wszystkich pracodawców →

Inne stanowiska w firmie Ust Healthproof Inc.

Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).