Dane o wynagrodzeniach H1B

Strona główna › Pracodawcy › Vibrant Wellness LLC

Vibrant Wellness LLC: Wynagrodzenia H-1B i sponsoring

Vibrant Wellness LLC złożył 13 wniosków o warunki pracy dla wiz H-1B i pokrewnych w latach fiskalnych 2023–2026; zatwierdzone: 12. Mediana oferowanego wynagrodzenia: $116 438.

Wnioski (LCA)13
Certyfikowane12
Adres pracodawcySanta Clara, CA
Pracodawca zależny od H-1BTak
Mediana oferowanego wynagrodzenia$116 438
Środkowa połowa wynagrodzeń$98 659–$136 462
Percentyl 10.–90.$75 949–$145 676

Pracodawca zależny od H-1B zatrudnia dużą liczbę pracowników H-1B (np. co najmniej 15% załogi liczącej 51 lub więcej osób) i musi przestrzegać dodatkowych zasad dotyczących ochrony miejsc pracy dla pracowników z USA.

Czy Vibrant Wellness LLC sponsoruje wizy H-1B?

Vibrant Wellness LLC złożył 13 wniosków o warunki pracy w latach fiskalnych 2023–2026, ostatni złożono 1 cze 2026. LCA to pierwszy krok w procedurze wizowej H-1B, co oznacza, że pracodawca sponsorował lub przygotowywał się do sponsorowania pracowników H-1B; nie gwarantuje to jednak sponsoringu dla konkretnego stanowiska. Sprawdź oferty pracy samego pracodawcy.

Wynagrodzenia wg stanowisk

StanowiskoLCAMediana wynagrodzenia
Software Engineer7$129 470
Sr. Biology Research Technologist2$69 514
Software Development Engineer1$140 000
Data Scientist1$117 291
Product Designer1$83 699
Operation Research Analyst1$103 646

Wnioski wg lat fiskalnych

Rok fiskalnyLCAMediana wynagrodzenia
Rok 20234$115 586
Rok 20241$135 283
Rok 20256$123 656
Rok 20262$89 367

Poziomy stawek rynkowych

Departament Pracy ustala cztery poziomy stawek rynkowych dla każdego zawodu i regionu, od Poziomu I (początkujący) do Poziomu IV (pełna kompetencja). Pracodawca wybiera poziom odpowiadający wymaganiom stanowiska.

Lokalizacje stanowisk

Zawody

Najnowsze wnioski

StanowiskoWynagrodzenie zasadniczeLokalizacjaZłożonoData rozpoczęciaStatus
Operation Research Analyst$103 646–$125 000
Poziom II
Santa Clara, CA1 cze 20261 paź 2026Certyfikowane
Sr. Biology Research Technologist$75 088–$85 000
Poziom III
Santa Clara, CA7 sty 202622 sty 2026Certyfikowane
Software Engineer$146 307–$170 000
Poziom I
San Jose, CA25 cze 20251 paź 2025Certyfikowane
Software Engineer$146 307–$170 000
Poziom I
San Jose, CA28 maj 20251 paź 2025Certyfikowane
Software Engineer$123 656–$152 000
Poziom II
Piscataway, NJ1 maj 202519 maj 2025Certyfikowane
Software Engineer$146 307–$173 000
Poziom I
San Jose, CA1 maj 202519 maj 2025Wycofane
Product Designer$83 699–$110 000
Poziom I
San Jose, CA29 kwi 20251 paź 2025Certyfikowane
Data Scientist$117 291–$148 700
Poziom I
San Jose, CA16 gru 20242 sty 2025Certyfikowane
Software Engineer$135 283–$160 000
Poziom I
Santa Clara, CA4 cze 20241 paź 2024Certyfikowane
Sr. Biology Research Technologist$63 939–$75 000
Poziom III
Santa Clara, CA6 cze 20231 paź 2023Certyfikowane
Software Engineer$115 586–$140 000
Poziom I
Santa Clara, CA30 mar 202330 mar 2023Certyfikowane
Software Engineer$115 586–$140 000
Poziom I
Santa Clara, CA24 mar 202324 mar 2023Certyfikowane
Software Development Engineer$140 000
Poziom II
Kirkland, WA23 lis 202228 lis 2022Certyfikowane

Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).