Strona główna › Pracodawcy › Vitamix Management Corporation
Vitamix Management Corporation: Wynagrodzenia H-1B i sponsoring
Vitamix Management Corporation złożył 6 wniosków o warunki pracy dla wiz H-1B i pokrewnych w latach fiskalnych 2023–2026; zatwierdzone: 6. Mediana oferowanego wynagrodzenia: $110 428.
Czy Vitamix Management Corporation sponsoruje wizy H-1B?
Vitamix Management Corporation złożył 6 wniosków o warunki pracy w latach fiskalnych 2023–2026, ostatni złożono 6 sty 2025. LCA to pierwszy krok w procedurze wizowej H-1B, co oznacza, że pracodawca sponsorował lub przygotowywał się do sponsorowania pracowników H-1B; nie gwarantuje to jednak sponsoringu dla konkretnego stanowiska. Sprawdź oferty pracy samego pracodawcy.
Wynagrodzenia wg stanowisk
| Stanowisko | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Business Systems Analyst IV | 2 | $110 562 |
| Sr. Developer (Solution Architect) | 1 | $131 518 |
| Lead Database Administrator | 1 | $103 834 |
| ERP Developer | 1 | $112 029 |
| Robotic Process Automation Developer | 1 | $108 826 |
Wnioski wg lat fiskalnych
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2023 | 3 | $113 152 |
| Rok 2024 | 1 | $103 834 |
| Rok 2025 | 2 | $110 428 |
Poziomy stawek rynkowych
Departament Pracy ustala cztery poziomy stawek rynkowych dla każdego zawodu i regionu, od Poziomu I (początkujący) do Poziomu IV (pełna kompetencja). Pracodawca wybiera poziom odpowiadający wymaganiom stanowiska.
Lokalizacje stanowisk
Zawody
Najnowsze wnioski
| Stanowisko | Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Robotic Process Automation Developer | $108 826–$132 000 Poziom II | Leander, TX | 6 sty 2025 | 5 lip 2025 | Certyfikowane |
| ERP Developer | $112 029–$131 000 Poziom III | Fogelsville, PA | 4 lis 2024 | 6 maj 2025 | Certyfikowane |
| Lead Database Administrator | $103 834–$149 000 Poziom III | Fulshear, TX | 30 lip 2024 | 10 gru 2024 | Certyfikowane |
| Sr. Developer (Solution Architect) | $131 518–$144 000 Poziom IV | Olmsted Township, OH | 20 wrz 2023 | 8 mar 2024 | Certyfikowane |
| Business Systems Analyst IV | $107 973–$137 000 Poziom III | Shoreview, MN | 28 lis 2022 | 5 gru 2022 | Certyfikowane |
| Business Systems Analyst IV | $113 152–$131 000 Poziom III | Shoreview, MN | 9 lis 2022 | 15 lis 2022 | Certyfikowane |
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).