Dane o wynagrodzeniach H1B

Strona główna › Pracodawcy › Vitesse Group Inc › Software Engineer

Software Engineer w firmie Vitesse Group Inc: wynagrodzenia H-1B

17 wniosków o warunki zatrudnienia dla stanowiska Software Engineer w firmie Vitesse Group Inc. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $102 294; połowa środkowa: $90 397–$111 072.

Wnioski (LCA)17
Mediana oferowanego wynagrodzenia$102 294
Środkowa połowa wynagrodzeń$90 397–$111 072
Percentyl 10.–90.$85 201–$112 948

Według roku budżetowego

Rok fiskalnyLCAMediana wynagrodzenia
Rok 20233$98 904
Rok 20247$90 397
Rok 20255$108 826
Rok 20262$111 998

Wnioski

Wynagrodzenie zasadniczeLokalizacjaZłożonoData rozpoczęciaStatus
$111 072–$111 100
Poziom II
Phoenix, AZ5 lis 202516 sty 2026Certyfikowane
$112 923–$113 000
Poziom II
Frisco, TX3 lis 202517 lis 2025Certyfikowane
$112 923–$113 000
Poziom II
Plano, TX23 wrz 20256 paź 2025Certyfikowane
$108 826–$109 000
Poziom II
Leander, TX15 maj 20252 cze 2025Certyfikowane
$105 976–$106 000
Poziom II
Phoenix, AZ28 mar 20257 kwi 2025Certyfikowane
$112 986–$113 000
Poziom II
Charlotte, NC26 mar 20257 kwi 2025Certyfikowane
$105 976–$106 000
Poziom II
Pheonix, AZ5 mar 202517 mar 2025Certyfikowane
$90 397–$90 500
Poziom II
Chesterfield, MO25 lip 20241 sie 2024Certyfikowane
$95 243–$95 300
Poziom II
Carmel, IN10 lip 202416 lip 2024Certyfikowane
$102 294–$102 300
Poziom II
Phoenix, AZ19 cze 20241 lip 2024Certyfikowane
$85 426–$85 500
Poziom II
O'Fallon, MO29 mar 20245 kwi 2024Certyfikowane
$77 667–$90 500
Poziom II
Grand Rapids, MI5 mar 202412 mar 2024Certyfikowane
$115 918–$116 000
Poziom II
New York, NY27 lut 20245 mar 2024Certyfikowane
$85 426–$85 500
Poziom II
St. Louis, MO12 gru 202322 gru 2023Certyfikowane
$101 192–$101 200
Poziom II
Plano, TX30 sie 202311 wrz 2023Certyfikowane
$84 864–$85 000
Poziom II
Nashville, TN4 kwi 202311 kwi 2023Certyfikowane
$98 904–$99 000
Poziom II
Irving, TX27 paź 202210 sty 2023Certyfikowane

Software Engineer u wszystkich pracodawców →

Inne stanowiska w firmie Vitesse Group Inc

Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).