Strona główna › Pracodawcy › Vyora International LLC
Vyora International LLC: Wynagrodzenia H-1B i sponsoring
Vyora International LLC złożył 12 wniosków o warunki pracy dla wiz H-1B i pokrewnych w latach fiskalnych 2023–2026; zatwierdzone: 12. Mediana oferowanego wynagrodzenia: $75 348.
Czy Vyora International LLC sponsoruje wizy H-1B?
Vyora International LLC złożył 12 wniosków o warunki pracy w latach fiskalnych 2023–2026, ostatni złożono 16 cze 2026. LCA to pierwszy krok w procedurze wizowej H-1B, co oznacza, że pracodawca sponsorował lub przygotowywał się do sponsorowania pracowników H-1B; nie gwarantuje to jednak sponsoringu dla konkretnego stanowiska. Sprawdź oferty pracy samego pracodawcy.
Wynagrodzenia wg stanowisk
| Stanowisko | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Materials Scientists | 2 | $60 726 |
| Software Developer | 2 | $120 921 |
| Software Programmer | 1 | $75 400 |
| Information Security Analyst | 1 | $75 296 |
| Budget Analyst | 1 | $71 240 |
| Credit Analysts | 1 | $71 011 |
| Financial Analyst | 1 | $84 635 |
| Software Engineer | 1 | $129 667 |
| CAD Drafter | 1 | $75 234 |
| Quality Assurance Analyst | 1 | $90 958 |
Wnioski wg lat fiskalnych
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2024 | 5 | $71 240 |
| Rok 2025 | 2 | $77 823 |
| Rok 2026 | 5 | $109 845 |
Poziomy stawek rynkowych
Departament Pracy ustala cztery poziomy stawek rynkowych dla każdego zawodu i regionu, od Poziomu I (początkujący) do Poziomu IV (pełna kompetencja). Pracodawca wybiera poziom odpowiadający wymaganiom stanowiska.
Lokalizacje stanowisk
- McKinney, TX3
- Keysville, VA1
- North Chesterfield, VA1
- Central Valley, NY1
- Chicopee, MA1
- Van Nuys, CA1
- Voorhees, NJ1
- Cleveland, OH1
- Queens Village, NY1
- Milroy, PA1
Zawody
- Software Developers3
- Materials Scientists2
- Computer Programmers1
- Information Security Analysts1
- Budget Analysts1
- Credit Analysts1
- Financial and Investment Analysts1
- Drafters, All Other1
- Software Quality Assurance Analysts and Testers1
Najnowsze wnioski
| Stanowisko | Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Quality Assurance Analyst | $90 958–$90 960 Poziom II | Milroy, PA | 16 cze 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| Software Developer | $131 997–$131 998 Poziom II | Queens Village, NY | 7 cze 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| CAD Drafter | $75 234–$75 235 Poziom IV | Cleveland, OH | 1 cze 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| Software Developer | $109 845–$109 850 Poziom II | Voorhees, NJ | 1 cze 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| Software Engineer | $129 667–$129 670 Poziom II | Van Nuys, CA | 1 cze 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| Credit Analysts | $71 011–$71 012 Poziom II | McKinney, TX | 16 cze 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| Financial Analyst | $84 635–$84 639 Poziom II | Chicopee, MA | 15 cze 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| Materials Scientists | $69 950–$69 955 Poziom II | McKinney, TX | 20 cze 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
| Materials Scientists | $51 501–$52 000 Poziom I | McKinney, TX | 12 cze 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
| Software Programmer | $75 400–$75 410 Poziom II | Keysville, VA | 29 maj 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
| Information Security Analyst | $75 296–$75 300 Poziom I | North Chesterfield, VA | 29 maj 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
| Budget Analyst | $71 240–$71 250 Poziom I | Central Valley, NY | 20 maj 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).