Strona główna › Pracodawcy › Wal-Mart Associates, Inc. › Staff Quality Engineer
Staff Quality Engineer w firmie Wal-Mart Associates, Inc.: wynagrodzenia H-1B
13 wniosków o warunki zatrudnienia dla stanowiska Staff Quality Engineer w firmie Wal-Mart Associates, Inc.. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $162 509; połowa środkowa: $146 113–$166 429.
Wnioski (LCA)13
Mediana oferowanego wynagrodzenia$162 509
Środkowa połowa wynagrodzeń$146 113–$166 429
Percentyl 10.–90.$133 000–$180 849
Według roku budżetowego
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2023 | 3 | $162 509 |
| Rok 2024 | 7 | $158 320 |
| Rok 2025 | 2 | $167 061 |
| Rok 2026 | 1 | $166 429 |
Wnioski
| Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|
| $166 429 Poziom III | Bentonville, AR | 24 mar 2026 | 10 kwi 2026 | Certyfikowane |
| $169 341 Poziom III | Bentonville, AR | 9 cze 2025 | 1 lip 2025 | Certyfikowane |
| $164 781 Poziom III | Hoboken, NJ | 16 gru 2024 | 14 cze 2025 | Certyfikowane |
| $130 000 Poziom III | Bentonville, AR | 17 wrz 2024 | 30 wrz 2024 | Certyfikowane |
| $164 154–$234 000 Poziom III | Sunnyvale, CA | 30 lip 2024 | 8 sty 2025 | Certyfikowane |
| $183 726–$234 000 Poziom III | Sunnyvale, CA | 5 cze 2024 | 28 lis 2024 | Certyfikowane |
| $158 320 Poziom III | Bellevue, WA | 19 kwi 2024 | 18 paź 2024 | Certyfikowane |
| $145 000 Poziom III | Bentonville, AR | 18 mar 2024 | 25 mar 2024 | Certyfikowane |
| $161 971 Poziom III | Reston, VA | 17 mar 2024 | 16 wrz 2024 | Certyfikowane |
| $118 976 Poziom III | Bentonville, AR | 22 sty 2024 | 21 lip 2024 | Certyfikowane |
| $162 509–$216 000 | Sunnyvale, CA | 21 wrz 2023 | 15 paź 2023 | Certyfikowane |
| $183 726–$216 000 Poziom III | Sunnyvale, CA | 21 wrz 2023 | 15 paź 2023 | Certyfikowane |
| $146 113 Poziom III | Reston, VA | 12 cze 2023 | 26 sie 2023 | Certyfikowane |
Staff Quality Engineer u wszystkich pracodawców →
Inne stanowiska w firmie Wal-Mart Associates, Inc.
- Software Engineer III$117 000
- Senior Software Engineer$150 080
- Staff Software Engineer$153 301
- Senior Data Scientist$163 668
- Senior Manager, Software Engineering$165 000
- Staff Product Manager$155 374
- Staff Data Scientist$171 337
- Data Engineer III$117 000
- Principal Software Engineer$167 149
- Senior Product Manager$147 175
- Senior Data Analyst$120 000
- Senior Data Engineer$140 000
- Manager, Advanced Analytics$127 875
- Data Scientist III$130 000
- Data Scientist$129 839
- Senior Manager, Data Science$172 170
- Senior Manager, Advanced Analytics$150 000
- Software Engineer II$104 414
- Principal Product Manager$167 904
- Staff Technical Program Manager$161 890
- Quality Engineer III$105 000
- Product Manager III$120 000
- Staff Data Engineer$153 301
- Principal Data Scientist$175 000
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).