Strona główna › Pracodawcy › Xsolla (USA), Inc.
Xsolla (USA), Inc.: Wynagrodzenia H-1B i sponsoring
Xsolla (USA), Inc. złożył 17 wniosków o warunki pracy dla wiz H-1B i pokrewnych w latach fiskalnych 2023–2026; zatwierdzone: 17. Mediana oferowanego wynagrodzenia: $125 856.
Czy Xsolla (USA), Inc. sponsoruje wizy H-1B?
Xsolla (USA), Inc. złożył 17 wniosków o warunki pracy w latach fiskalnych 2023–2026, ostatni złożono 23 cze 2026. LCA to pierwszy krok w procedurze wizowej H-1B, co oznacza, że pracodawca sponsorował lub przygotowywał się do sponsorowania pracowników H-1B; nie gwarantuje to jednak sponsoringu dla konkretnego stanowiska. Sprawdź oferty pracy samego pracodawcy.
Wynagrodzenia wg stanowisk
| Stanowisko | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Legal Analyst | 3 | $75 000 |
| Software Architect | 3 | $202 200 |
| Data Analyst | 2 | $93 856 |
| Director of Products | 1 | $197 000 |
| Strategic Finance Manager | 1 | $150 000 |
| Data Business Partner | 1 | $65 000 |
| Software Engineer | 1 | $176 134 |
| Marketing Project Manager | 1 | $75 000 |
| Data and Marketing Analyst I | 1 | $75 000 |
| Account Manager Trainer | 1 | $151 950 |
| Senior Expert, Webshop | 1 | $150 000 |
| Director of Product Marketing | 1 | $196 800 |
Wnioski wg lat fiskalnych
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2023 | 1 | $197 000 |
| Rok 2024 | 2 | $107 500 |
| Rok 2025 | 6 | $75 000 |
| Rok 2026 | 8 | $150 000 |
Poziomy stawek rynkowych
- Poziom I (początkujący)41%
- Poziom II (kwalifikowany)18%
- Poziom III (doświadczony)18%
- Poziom IV (pełna kompetencja)24%
Departament Pracy ustala cztery poziomy stawek rynkowych dla każdego zawodu i regionu, od Poziomu I (początkujący) do Poziomu IV (pełna kompetencja). Pracodawca wybiera poziom odpowiadający wymaganiom stanowiska.
Lokalizacje stanowisk
Zawody
- Software Developers4
- Data Scientists4
- Market Research Analysts and Marketing Specialists3
- Management Analysts2
- Computer Systems Engineers/Architects1
- Financial and Investment Analysts1
- Operations Research Analysts1
- Marketing Managers1
Najnowsze wnioski
| Stanowisko | Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Architect | $255 986 niepełny wymiar czasu pracy · Poziom III | Las Vegas, NV | 23 cze 2026 | 23 cze 2026 | Certyfikowane |
| Data Analyst | $101 712–$110 000 Poziom I | Sherman Oaks, CA | 19 cze 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| Director of Product Marketing | $196 800 Poziom III | Sherman Oaks, CA | 19 maj 2026 | 1 cze 2026 | Certyfikowane |
| Software Architect | $202 200–$239 300 Poziom IV | Las Vegas, NV | 18 maj 2026 | 18 maj 2026 | Certyfikowane |
| Software Architect | $202 200–$239 300 Poziom IV | Las Vegas, NV | 18 maj 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| Legal Analyst | $75 000 Poziom I | Sherman Oaks, CA | 13 maj 2026 | 20 maj 2026 | Certyfikowane |
| Data Analyst | $86 000–$110 000 Poziom I | Sherman Oaks, CA | 4 maj 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| Senior Expert, Webshop | $150 000 Poziom II | Sherman Oaks, CA | 20 mar 2026 | 1 kwi 2026 | Certyfikowane |
| Software Engineer | $176 134–$204 000 Poziom IV | Sherman Oaks, CA | 18 cze 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| Legal Analyst | $75 000 Poziom I | Sherman Oaks, CA | 18 cze 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| Legal Analyst | $75 000 Poziom I | Sherman Oaks, CA | 17 cze 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| Marketing Project Manager | $75 000 Poziom II | Sherman Oaks, CA | 12 cze 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| Data and Marketing Analyst I | $75 000 Poziom I | Sherman Oaks, CA | 12 cze 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| Account Manager Trainer | $151 950 Poziom IV | Sherman Oaks, CA | 7 kwi 2025 | 20 wrz 2025 | Certyfikowane |
| Data Business Partner | $65 000 Poziom I | Sherman Oaks, CA | 28 maj 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
| Strategic Finance Manager | $150 000 Poziom II | Sherman Oaks, CA | 16 sty 2024 | 22 sty 2024 | Certyfikowane |
| Director of Products | $197 000 Poziom III | Sherman Oaks, CA | 26 cze 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).