Dane o wynagrodzeniach H1B

Strona główna › Pracodawcy › Zensar Technologies, Inc. › Computer Systems Analyst (Lead)

Computer Systems Analyst (Lead) w firmie Zensar Technologies, Inc.: wynagrodzenia H-1B

51 wniosków o warunki zatrudnienia dla stanowiska Computer Systems Analyst (Lead) w firmie Zensar Technologies, Inc.. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $120 000; połowa środkowa: $110 000–$134 301.

Wnioski (LCA)51
Mediana oferowanego wynagrodzenia$120 000
Środkowa połowa wynagrodzeń$110 000–$134 301
Percentyl 10.–90.$102 100–$150 000

Według roku budżetowego

Rok fiskalnyLCAMediana wynagrodzenia
Rok 20238$104 368
Rok 202413$121 604
Rok 202514$119 000
Rok 202615$130 000

Wnioski

Wynagrodzenie zasadniczeLokalizacjaZłożonoData rozpoczęciaStatus
$140 000–$160 000
Poziom IV
Duluth, GA18 cze 202629 cze 2026Certyfikowane
$108 000–$128 000
Poziom II
Sandy, UT18 cze 20261 lip 2026Certyfikowane
$131 498–$151 498
Poziom IV
Duluth, GA1 maj 202611 maj 2026Certyfikowane
$140 000–$160 000
Poziom II
San Jose, CA27 kwi 20267 maj 2026Certyfikowane
$120 000–$140 000
Poziom III
Scottsdale, AZ9 mar 202623 mar 2026Certyfikowane
$110 000–$130 000
Poziom III
Phoenix, AZ9 mar 202620 mar 2026Certyfikowane
$120 000–$140 000
Poziom III
Duluth, GA6 mar 202616 mar 2026Certyfikowane
$120 000–$140 000
Poziom III
Scottsdale, AZ25 lut 20263 mar 2026Certyfikowane
$120 000–$140 000
Poziom II
Duluth, GA20 lut 20265 mar 2026Certyfikowane
$150 000–$170 000
Poziom III
Corte Madera, CA17 lut 202623 lut 2026Certyfikowane
$120 000–$140 000
Poziom IV
Sandy, UT30 sty 202616 lut 2026Certyfikowane
$130 000–$150 000
Poziom III
Atlanta, GA29 sty 20267 cze 2026Certyfikowane
$130 000–$170 000
Poziom III
Fort Wayne, IN15 gru 202515 gru 2025Certyfikowane
$130 000–$150 000
Poziom III
Elmsford, NY11 lis 202517 lis 2025Certyfikowane
$150 000–$170 000
Poziom III
San Antonio, TX3 lis 202517 lis 2025Certyfikowane
$124 503–$164 503
Poziom III
Austin, TX23 wrz 202523 wrz 2025Certyfikowane
$120 000–$170 000
Poziom III
Fort Wayne, IN17 wrz 202523 wrz 2025Certyfikowane
$113 506–$133 506
Poziom III
Morrisville, NC8 sie 20258 sie 2025Certyfikowane
$106 912–$126 912
Poziom III
Durham, NC30 cze 202515 lip 2025Certyfikowane
$165 422–$185 422
Poziom III
Milpitas, CA30 cze 202515 lip 2025Certyfikowane
$150 000–$170 000
Poziom III
Corte Madera, CA25 cze 202525 cze 2025Certyfikowane
$112 486–$132 486
Poziom III
Morrisville, NC3 cze 20251 paź 2025Certyfikowane
$110 000–$130 000
Poziom III
San Antonio, TX29 maj 202510 cze 2025Certyfikowane
$109 429–$130 000
Poziom III
Atlanta, GA27 maj 20251 paź 2025Certyfikowane
$132 205–$172 205
Poziom III
Tracy, CA27 maj 20252 wrz 2025Certyfikowane
$165 422–$185 422
Poziom III
San Jose, CA30 kwi 20251 paź 2025Certyfikowane
$170 000–$190 000
Poziom III
San Jose, CA25 kwi 20255 maj 2025Certyfikowane
$110 219–$130 219
Poziom III
Miami, FL14 kwi 202518 sie 2025Certyfikowane
$118 000–$138 000
Poziom III
Duluth, GA16 gru 202425 gru 2024Certyfikowane
$135 000–$155 000
Poziom III
Atlanta, GA25 lip 202411 gru 2024Certyfikowane
$104 416–$124 416
Poziom III
Duluth, GA10 cze 20241 paź 2024Certyfikowane
$92 061–$112 061
Poziom III
Neenah, WI7 cze 20241 paź 2024Certyfikowane
$100 589–$120 589
Poziom III
Durham, NC6 cze 20241 paź 2024Certyfikowane
$165 547–$185 547
Poziom III
Milpitas, CA29 maj 20241 paź 2024Certyfikowane
$130 000–$150 000
Poziom III
Duluth, GA25 kwi 202425 kwi 2024Certyfikowane
$120 000–$140 000
Poziom III
Durham, NC11 kwi 20241 paź 2024Certyfikowane
$130 000–$150 000
Poziom III
Durham, NC11 kwi 202417 kwi 2024Certyfikowane
$109 767–$129 767
Poziom III
Morrisville, NC3 kwi 20244 wrz 2024Certyfikowane
$120 000–$140 000
Poziom III
Duluth, GA1 kwi 202411 kwi 2024Certyfikowane
$121 604–$141 604
Poziom III
Dallas, TX16 lut 202428 cze 2024Certyfikowane
$140 000–$180 000
Poziom III
Duluth, GA21 gru 202322 gru 2023Certyfikowane
$140 000–$180 000
Poziom III
Duluth, GA30 lis 202311 gru 2023Certyfikowane
$102 211–$122 211
Poziom III
Atlanta, GA1 cze 20237 cze 2023Certyfikowane
$106 525–$126 525
Poziom III
Durham, NC4 maj 20231 wrz 2023Certyfikowane
$98 821–$118 821
Poziom III
Durham, NC18 kwi 202321 wrz 2023Certyfikowane
$141 086–$161 086
Poziom III
Milpitas, CA13 kwi 202321 wrz 2023Certyfikowane
$100 000–$125 000
Poziom III
Scottsdale, AZ12 kwi 202318 kwi 2023Certyfikowane
$101 100–$121 100
Poziom III
Morrisville, NC1 gru 20225 gru 2022Certyfikowane
$130 000–$150 000
Poziom III
Katy, TX7 lis 20227 lis 2022Certyfikowane
$131 500–$151 500
Poziom III
Fremont, CA21 paź 20221 lis 2022Certyfikowane
$130 000–$150 000
Poziom III
Houston, TX12 paź 202224 paź 2022Wycofane

Computer Systems Analyst (Lead) u wszystkich pracodawców →

Inne stanowiska w firmie Zensar Technologies, Inc.

Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).