Dane o wynagrodzeniach H1B

Strona główna › Zawody › Computer and Information Systems Managers › Canton, MI

Computer and Information Systems Managers w mieście Canton, stan MI: wynagrodzenia H-1B

21 wniosków o warunki zatrudnienia dla tego zawodu z miejscem pracy w mieście Canton, stan MI. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $195 670; połowa środkowa: $165 000–$210 000.

Wnioski (LCA)21
Mediana oferowanego wynagrodzenia$195 670
Środkowa połowa wynagrodzeń$165 000–$210 000
Percentyl 10.–90.$135 687–$245 950

Według poziomu wynagrodzenia

Poziom wynagrodzeniaMediana wynagrodzenia
Poziom I (początkujący)$107 016
Poziom II (kwalifikowany)$136 240
Poziom III (doświadczony)$165 000
Poziom IV (pełna kompetencja)$210 000

Departament Pracy ustala cztery poziomy stawek rynkowych dla każdego zawodu i regionu, od Poziomu I (początkujący) do Poziomu IV (pełna kompetencja). Pracodawca wybiera poziom odpowiadający wymaganiom stanowiska.

Pracodawcy

PracodawcaLCAMediana wynagrodzenia
Smart Energy Systems, Inc.4$210 000
IMX Health, LLC2$165 000
Brightcove Inc1$205 000
Ernst & Young U.S. LLP1$208 500
Amazon.com Services LLC1$201 200
DeepFraud Technologies Inc.1$150 000
Red Clay Consulting1$245 000
Ally Bank1$130 707
Electrify America LLC1$170 000
Reliance Communications, LLC.1$107 016
Epitec, Inc.1$136 240
Clictechnologies Corp.1$175 000
Program Planning Professionals Inc1$165 000
Meta Platforms, Inc1$259 467
IMX Data, LLC1$165 000
Wolken Software Inc1$191 339
RCC Global LLC1$254 500

Stanowiska

Sponsorzy H-1B w mieście Canton, stan MI →

Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).