Dane o wynagrodzeniach H1B

Strona główna › Zawody › Data Scientists › Glendale, CA

Data Scientists w mieście Glendale, stan CA: wynagrodzenia H-1B

74 wniosków o warunki zatrudnienia dla tego zawodu z miejscem pracy w mieście Glendale, stan CA. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $120 000; połowa środkowa: $105 000–$164 800.

Wnioski (LCA)74
Mediana oferowanego wynagrodzenia$120 000
Środkowa połowa wynagrodzeń$105 000–$164 800
Percentyl 10.–90.$95 462–$195 383

Według poziomu wynagrodzenia

Poziom wynagrodzeniaMediana wynagrodzenia
Poziom I (początkujący)$76 500
Poziom II (kwalifikowany)$110 000
Poziom III (doświadczony)$147 750
Poziom IV (pełna kompetencja)$185 000

Departament Pracy ustala cztery poziomy stawek rynkowych dla każdego zawodu i regionu, od Poziomu I (początkujący) do Poziomu IV (pełna kompetencja). Pracodawca wybiera poziom odpowiadający wymaganiom stanowiska.

Pracodawcy

PracodawcaLCAMediana wynagrodzenia
Systech Solutions Inc27$110 000
ServiceTitan, Inc.11$185 000
Age of Learning, Inc.7$147 750
New Beginnings Creator Network Corp.4$70 720
LegalZoom.com, Inc.3$205 000
Evite, Inc.3$168 000
Public Storage2$144 900
Beecan Health, LLC2$98 000
Focus IT Inc2$96 678
Blitz App, Inc.1$69 139
TruMinds Technologies Inc1$100 000
Varo Bank N.A.1$100 693
Compunnel Software Group, Inc1$108 500
Cisco Systems, Inc.1$93 309
Krol & Krol, Inc.1$83 200
Arthur J. Gallagher Service Company, LLC1$73 000
Nile Tech Inc1$135 000
LTIMindtree Limited1$123 300
Workfusion, Inc.1$150 000
Pharos Admin Services, LLC1$103 080
True Path Leads, Inc1$150 000
comScore, Inc.1$89 357

Stanowiska

Sponsorzy H-1B w mieście Glendale, stan CA →

Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).