Dane o wynagrodzeniach H1B

Strona główna › Zawody › Database Administrators › Palo Alto, CA

Database Administrators w mieście Palo Alto, stan CA: wynagrodzenia H-1B

30 wniosków o warunki zatrudnienia dla tego zawodu z miejscem pracy w mieście Palo Alto, stan CA. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $138 838; połowa środkowa: $114 644–$171 136.

Wnioski (LCA)30
Mediana oferowanego wynagrodzenia$138 838
Środkowa połowa wynagrodzeń$114 644–$171 136
Percentyl 10.–90.$91 624–$178 272

Według poziomu wynagrodzenia

Poziom wynagrodzeniaMediana wynagrodzenia
Poziom I (początkujący)$78 000
Poziom II (kwalifikowany)$120 245
Poziom III (doświadczony)$173 257
Poziom IV (pełna kompetencja)$159 598

Departament Pracy ustala cztery poziomy stawek rynkowych dla każdego zawodu i regionu, od Poziomu I (początkujący) do Poziomu IV (pełna kompetencja). Pracodawca wybiera poziom odpowiadający wymaganiom stanowiska.

Pracodawcy

PracodawcaLCAMediana wynagrodzenia
Ernst & Young U.S. LLP9$170 000
Tata Consultancy Services Limited3$120 245
Tesla, Inc.3$175 000
Stanford Health Care2$130 388
Everest Consulting Group Inc.2$120 245
Ariba, Inc.1$135 100
Visa Technology & Operations LLC1$94 100
Integration Appliance, Inc.1$91 624
Navan, Inc.1$92 123
Hippo Employee Services Inc.1$151 000
Amazon.com Services LLC1$92 123
HP Inc.1$159 598
Plume Design, Inc.1$137 500
Pixalate, Inc.1$120 245
AkashX, Inc.1$148 000
Rubrik, Inc.1$185 000

Stanowiska

Sponsorzy H-1B w mieście Palo Alto, stan CA →

Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).