Dane o wynagrodzeniach H1B

Strona główna › Zawody › Human Resources Managers › Mountain View, CA

Human Resources Managers w mieście Mountain View, stan CA: wynagrodzenia H-1B

22 wniosków o warunki zatrudnienia dla tego zawodu z miejscem pracy w mieście Mountain View, stan CA. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $200 320; połowa środkowa: $183 478–$228 774.

Wnioski (LCA)22
Mediana oferowanego wynagrodzenia$200 320
Środkowa połowa wynagrodzeń$183 478–$228 774
Percentyl 10.–90.$169 432–$368 400

Według poziomu wynagrodzenia

Poziom wynagrodzeniaMediana wynagrodzenia
Poziom I (początkujący)$155 000
Poziom II (kwalifikowany)$180 000
Poziom III (doświadczony)$208 580
Poziom IV (pełna kompetencja)$381 000

Departament Pracy ustala cztery poziomy stawek rynkowych dla każdego zawodu i regionu, od Poziomu I (początkujący) do Poziomu IV (pełna kompetencja). Pracodawca wybiera poziom odpowiadający wymaganiom stanowiska.

Pracodawcy

PracodawcaLCAMediana wynagrodzenia
Google LLC11$208 580
Intuit Inc.5$195 000
Databricks, Inc.1$255 000
ByteDance Inc.1$178 000
Mercer (US) LLC1$193 913
Atlassian US, Inc.1$225 098
Gatik AI Inc.1$155 000
Particle Media, Inc.1$180 000

Stanowiska

Sponsorzy H-1B w mieście Mountain View, stan CA →

Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).