Dane o wynagrodzeniach H1B

Strona główna › Zawody › Information Security Analysts › San Ramon, CA

Information Security Analysts w mieście San Ramon, stan CA: wynagrodzenia H-1B

20 wniosków o warunki zatrudnienia dla tego zawodu z miejscem pracy w mieście San Ramon, stan CA. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $140 000; połowa środkowa: $109 444–$164 350.

Wnioski (LCA)20
Mediana oferowanego wynagrodzenia$140 000
Środkowa połowa wynagrodzeń$109 444–$164 350
Percentyl 10.–90.$105 268–$174 766

Według poziomu wynagrodzenia

Poziom wynagrodzeniaMediana wynagrodzenia
Poziom I (początkujący)$107 500
Poziom II (kwalifikowany)$127 442
Poziom III (doświadczony)$160 000
Poziom IV (pełna kompetencja)$172 842

Departament Pracy ustala cztery poziomy stawek rynkowych dla każdego zawodu i regionu, od Poziomu I (początkujący) do Poziomu IV (pełna kompetencja). Pracodawca wybiera poziom odpowiadający wymaganiom stanowiska.

Pracodawcy

PracodawcaLCAMediana wynagrodzenia
Wavestrong Inc.10$132 500
Ridgeline, Inc2$172 842
Armanino LLP2$117 471
Experian Information Solutions Inc.2$174 708
Prismss LLC1$110 000
Strategic Staffing Solutions, L.C.1$118 560
Armanino Advisory LLC1$168 700
Meta Platforms, Inc1$239 787

Stanowiska

Sponsorzy H-1B w mieście San Ramon, stan CA →

Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).