Dane o wynagrodzeniach H1B

Strona główna › Zawody › Network and Computer Systems Administrators › San Ramon, CA

Network and Computer Systems Administrators w mieście San Ramon, stan CA: wynagrodzenia H-1B

31 wniosków o warunki zatrudnienia dla tego zawodu z miejscem pracy w mieście San Ramon, stan CA. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $110 100; połowa środkowa: $105 040–$125 400.

Wnioski (LCA)31
Mediana oferowanego wynagrodzenia$110 100
Środkowa połowa wynagrodzeń$105 040–$125 400
Percentyl 10.–90.$91 116–$139 985

Według poziomu wynagrodzenia

Poziom wynagrodzeniaMediana wynagrodzenia
Poziom I (początkujący)$86 778
Poziom II (kwalifikowany)$107 535
Poziom III (doświadczony)$133 319
Poziom IV (pełna kompetencja)$156 666

Departament Pracy ustala cztery poziomy stawek rynkowych dla każdego zawodu i regionu, od Poziomu I (początkujący) do Poziomu IV (pełna kompetencja). Pracodawca wybiera poziom odpowiadający wymaganiom stanowiska.

Pracodawcy

PracodawcaLCAMediana wynagrodzenia
Tata Consultancy Services Limited4$105 040
EnergyBlock Inc.3$77 000
LTIMindtree Limited3$123 697
Pacific Gas and Electric Company2$130 653
Infosys Limited2$127 098
Silicon Staff IT Services Inc.2$133 319
MGT Impact Solutions LLC2$110 100
INTELENT INC (f.k.a SILICON STAFF IT SERVICES INC)2$145 289
tekAssembly Corporation1$97 000
LGL Technologies LLC1$96 304
Zendesk, Inc.1$116 844
LYNCIS Technologies Inc.1$105 040
Cira Infotech Inc.1$105 100
ARC Document Solutions, LLC1$111 000
Kingston Technologies Inc1$86 778
HSK Technologies Inc1$86 778
WiseTech Global (US) Inc.1$92 200
SAP America, Inc.1$124 782
Entmatrix, Inc.1$109 970

Stanowiska

Sponsorzy H-1B w mieście San Ramon, stan CA →

Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).