Dane o wynagrodzeniach H1B

Strona główna › Zawody › Sales Engineers › Milpitas, CA

Sales Engineers w mieście Milpitas, stan CA: wynagrodzenia H-1B

88 wniosków o warunki zatrudnienia dla tego zawodu z miejscem pracy w mieście Milpitas, stan CA. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $168 958; połowa środkowa: $147 125–$196 238.

Wnioski (LCA)88
Mediana oferowanego wynagrodzenia$168 958
Środkowa połowa wynagrodzeń$147 125–$196 238
Percentyl 10.–90.$126 665–$226 134

Według poziomu wynagrodzenia

Poziom wynagrodzeniaMediana wynagrodzenia
Poziom I (początkujący)$116 907
Poziom II (kwalifikowany)$147 950
Poziom III (doświadczony)$169 770
Poziom IV (pełna kompetencja)$219 696

Departament Pracy ustala cztery poziomy stawek rynkowych dla każdego zawodu i regionu, od Poziomu I (początkujący) do Poziomu IV (pełna kompetencja). Pracodawca wybiera poziom odpowiadający wymaganiom stanowiska.

Pracodawcy

PracodawcaLCAMediana wynagrodzenia
KLA Corporation33$180 000
Cisco Systems, Inc.13$168 958
Advanced Energy Industries, Inc.5$134 493
Zensar Technologies, Inc.4$207 500
Tesla, Inc.4$130 500
Rohde & Schwarz USA, Inc.3$224 490
3k Technologies LLC2$140 000
Luxshare-ICT, Inc.2$108 722
Becton, Dickinson and Company2$135 389
Renesas Electronics America Inc.1$155 000
Integrated Silicon Solution, Inc. (ISSI)1$105 000
Eltropy, Inc.1$158 746
Trace3, LLC1$190 000
Snowflake Inc.1$187 741
Palo Alto Networks, Inc.1$171 933
Persistent Systems, Inc.1$139 256
Socure, Inc.1$196 650
Microsoft Corporation1$213 200
Rubrik, Inc.1$175 000
LER TechForce, LLC1$108 722
Salesforce, Inc.1$188 989
Luxshare Technologies International, Inc.1$169 770
Precisely Software Incorporated1$116 907
Sivaltech Inc.1$140 000
Future Electronics Corp.1$100 575
Empower Semiconductor, Inc.1$200 000
LoanMedium, Inc.1—
Headway Technologies, Inc.1$165 006
Onto Innovation, Inc.1$198 702

Stanowiska

Sponsorzy H-1B w mieście Milpitas, stan CA →

Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).