Dane o wynagrodzeniach H1B

Strona główna › Zawody › Software Developers › Neenah, WI

Software Developers w mieście Neenah, stan WI: wynagrodzenia H-1B

32 wniosków o warunki zatrudnienia dla tego zawodu z miejscem pracy w mieście Neenah, stan WI. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $106 579; połowa środkowa: $86 882–$126 080.

Wnioski (LCA)32
Mediana oferowanego wynagrodzenia$106 579
Środkowa połowa wynagrodzeń$86 882–$126 080
Percentyl 10.–90.$83 388–$150 000

Według poziomu wynagrodzenia

Poziom wynagrodzeniaMediana wynagrodzenia
Poziom I (początkujący)$75 536
Poziom II (kwalifikowany)$94 266
Poziom III (doświadczony)$150 000
Poziom IV (pełna kompetencja)$125 760

Departament Pracy ustala cztery poziomy stawek rynkowych dla każdego zawodu i regionu, od Poziomu I (początkujący) do Poziomu IV (pełna kompetencja). Pracodawca wybiera poziom odpowiadający wymaganiom stanowiska.

Pracodawcy

PracodawcaLCAMediana wynagrodzenia
Jewelers Mutual Insurance Company, SI5$129 752
Kimberly-Clark USA, LLC3$88 192
Tech Mahindra (americas), Inc3$83 388
Menasha Corporation3$118 518
Tek Ninjas Solutions, LLC2$84 864
RealTimeBoard, Inc. dba Miro1$126 400
Flexagon, LLC1$65 500
Plexus Corp.1$118 020
Zensar Technologies, Inc.1$150 000
Synechron, Inc.1$117 360
J. J. Keller & Associates, Inc.1$100 000
Accenture LLP1$168 500
Secura Insurance Company1$153 224
Strategic Systems, Inc.1$85 571
Mebhaz Inc.1$94 266
M3bi LLC1$135 000
Prowesys, Inc.1$94 266
Orpine Inc1$106 579
PHX Agile LLC.1$94 300
SDVS Technologies LLC1$94 266
Coforge Limited1$160 805

Stanowiska

Sponsorzy H-1B w mieście Neenah, stan WI →

Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).