Dane o wynagrodzeniach H1B

Strona główna › Zawody › Software Developers › Weehawken Township, NJ

Software Developers w mieście Weehawken Township, stan NJ: wynagrodzenia H-1B

24 wniosków o warunki zatrudnienia dla tego zawodu z miejscem pracy w mieście Weehawken Township, stan NJ. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $131 518; połowa środkowa: $123 656–$147 024.

Wnioski (LCA)24
Mediana oferowanego wynagrodzenia$131 518
Środkowa połowa wynagrodzeń$123 656–$147 024
Percentyl 10.–90.$103 210–$150 000

Według poziomu wynagrodzenia

Poziom wynagrodzeniaMediana wynagrodzenia
Poziom I (początkujący)$103 210
Poziom II (kwalifikowany)$131 997
Poziom III (doświadczony)$153 000
Poziom IV (pełna kompetencja)$250 000

Departament Pracy ustala cztery poziomy stawek rynkowych dla każdego zawodu i regionu, od Poziomu I (początkujący) do Poziomu IV (pełna kompetencja). Pracodawca wybiera poziom odpowiadający wymaganiom stanowiska.

Pracodawcy

PracodawcaLCAMediana wynagrodzenia
Luxoft USA, Inc.4$147 024
EPAM Systems Inc.3$150 000
ETEK IT Solutions, Inc2$131 040
UBS Business Solutions US LLC1$153 000
SDH Systems LLC1$95 493
Lares IT Solutions Inc1$123 656
Covant Solutions, Inc.1$123 656
OSS, Inc.1$95 493
TechVirtue LLC1$123 656
NVIDIA Corporation1$146 307
Vejars Technologies Inc1$123 656
CloudVik LLC1$103 210
IMCS Group Inc1$131 997
Iflex Inc1$123 656
IT KeySource Inc.1$108 012
Humana Inc.1$250 000
Squad Software, Inc.1$131 997
Robotics Technologies LLC1$103 210

Stanowiska

Sponsorzy H-1B w mieście Weehawken Township, stan NJ →

Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).