Strona główna › Stanowiska › Biostatistician II
Biostatistician II: wynagrodzenia H-1B
160 wniosków o warunki zatrudnienia dotyczyło stanowiska Biostatistician II. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $94 723; połowa środkowa: $85 177–$107 340.
Wnioski (LCA)160
Mediana oferowanego wynagrodzenia$94 723
Środkowa połowa wynagrodzeń$85 177–$107 340
Percentyl 10.–90.$76 910–$130 000
Adwokat imigracyjny, rekruter lub pracodawca? Zaprezentuj swoją usługę na górze strony – $99 za 30 dni →
Pracodawcy
| Pracodawca | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|
| Duke University | 15 | $91 059 |
| Medpace, Inc. | 11 | $144 000 |
| Icahn School of Medicine at Mount Sinai | 10 | $90 313 |
| Medical College of Wisconsin, Inc. | 8 | $86 218 |
| Frontier Science and Technology Research Foundation Inc. | 6 | $96 010 |
| University of Utah | 6 | $76 508 |
| Beth Israel Deaconess Medical Center, Inc. | 6 | $65 280 |
| Foundation Medicine, Inc. | 5 | $104 416 |
| Everest Clinical Research Corporation | 5 | $120 000 |
| PPD Development, L.P. | 5 | $97 157 |
| Syneos Health, LLC | 4 | $107 217 |
| Parexel International LLC | 4 | $111 076 |
| Fortrea Inc. | 4 | $103 938 |
| Lundquist Institute for Biomedical Innovation at Harbor-UCLA Medical Center | 3 | $90 000 |
| Children's Hospital Corporation | 3 | $91 333 |
| Hennepin Healthcare Research Institute | 3 | $74 402 |
| University of Wisconsin System | 3 | $77 326 |
| Predicine, Inc. | 3 | $114 400 |
| Tempus AI | 3 | $131 300 |
| Mount Sinai Hospital | 3 | $81 500 |
| Saint Luke's Health System | 2 | $94 795 |
| Public Health Institute | 2 | $105 510 |
| Beckman Coulter, Inc. | 2 | $89 954 |
| University of Massachusetts Chan Medical School | 2 | $69 000 |
| Children's Hospital Los Angeles | 2 | $101 566 |
| Fred Hutchinson Cancer Center | 2 | $95 000 |
| The University of Texas Health Science Center at Houston | 2 | $88 970 |
| Fortrea Clinical Research Unit Inc. | 2 | $99 663 |
| Prometrika LLC | 2 | $111 024 |
| New York Society for Relief of Ruptured & Crippled | 2 | $96 106 |
| Henry Ford Health System | 2 | $79 212 |
| The University of Southern California | 2 | $58 843 |
| Boston Scientific Corporation | 2 | $101 548 |
| University of Massachusetts Lowell | 1 | $61 200 |
| QPS, LLC | 1 | $86 293 |
| H. Lee Moffitt Cancer Center & Research Institute, Inc. | 1 | $86 570 |
| WCG Clinical, Inc. | 1 | $78 936 |
| Labcorp Clinical Research Unit Inc. | 1 | $61 755 |
| Saint Louis | 1 | $80 000 |
| Clindata Insight Inc. | 1 | $137 500 |
| Sumitomo Pharma America, Inc. | 1 | $132 670 |
| Axio Research, LLC | 1 | $110 000 |
| Baylor University Medical Center | 1 | $105 347 |
| Dignity Health | 1 | $84 635 |
| Baylor Research Institute | 1 | $110 000 |
| Celerion, Inc. | 1 | $103 376 |
| University of Mississippi Medical Center | 1 | $75 292 |
| Tufts University | 1 | $90 000 |
| The University of Arizona | 1 | $82 000 |
| Pharmaceutical Research Associates, Inc. | 1 | $102 628 |
| Fortrea Inc. f/k/a LabCorp Drug Development Inc. | 1 | $120 000 |
| Edwards Lifesciences LLC | 1 | $110 822 |
| The Research Institute at Nationwide Children's Hospital | 1 | $85 000 |
| Wake Forest University Baptist Medical Center | 1 | $81 702 |
| University of Louisville | 1 | $83 538 |
| Abbott Diabetes Care Inc. | 1 | $105 000 |
| TechData Service Company LLC | 1 | $114 000 |
Według poziomu wynagrodzenia
| Poziom wynagrodzenia | Mediana wynagrodzenia |
|---|
| Poziom I (początkujący) | $86 676 |
| Poziom II (kwalifikowany) | $98 626 |
| Poziom III (doświadczony) | $122 372 |
| Poziom IV (pełna kompetencja) | $110 002 |
Departament Pracy ustala cztery poziomy stawek rynkowych dla każdego zawodu i regionu, od Poziomu I (początkujący) do Poziomu IV (pełna kompetencja). Pracodawca wybiera poziom odpowiadający wymaganiom stanowiska.
Według roku budżetowego
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|
| Rok 2023 | 41 | $90 000 |
| Rok 2024 | 40 | $102 950 |
| Rok 2025 | 46 | $97 054 |
| Rok 2026 | 32 | $97 005 |
Miasta
- Durham, NC18
- New York, NY14
- Boston, MA12
- Cincinnati, OH10
- Milwaukee, WI8
- Salt Lake City, UT6
- Madison, WI5
- Jersey City, NJ5
- Torrance, CA3
- Minneapolis, MN3
- Hayward, CA3
- Los Angeles, CA3
- Cambridge, MA3
- Kansas City, MO2
- Fort Lee, NJ2
- Worcester, MA2
- Houston, TX2
- Bridgewater, NJ2
- Dallas, TX2
- Seattle, WA2
- Cary, NC2
- Detroit, MI2
- Alexandria, VA2
- Minnetonka, MN2
- Menlo Park, CA1
- Lowell, MA1
- Baltimore, MD1
- Emeryville, CA1
- Blue Bell, PA1
- Newark, DE1
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).