Strona główna › Stanowiska › Business Intelligence Analyst II
Business Intelligence Analyst II: wynagrodzenia H-1B
119 wniosków o warunki zatrudnienia dotyczyło stanowiska Business Intelligence Analyst II. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $95 481; połowa środkowa: $86 627–$115 000.
Wnioski (LCA)119
Mediana oferowanego wynagrodzenia$95 481
Środkowa połowa wynagrodzeń$86 627–$115 000
Percentyl 10.–90.$79 040–$124 467
Adwokat imigracyjny, rekruter lub pracodawca? Zaprezentuj swoją usługę na górze strony – $99 za 30 dni →
Pracodawcy
| Pracodawca | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|
| Federal Express Corporation | 10 | $95 470 |
| Chewy, Inc. | 9 | $89 770 |
| Liminex, Inc. dba GoGuardian | 8 | $120 450 |
| Persistent Systems, Inc. | 8 | $95 472 |
| The Trade Desk, Inc. | 7 | $112 800 |
| Navy Federal Credit Union | 4 | $127 500 |
| Rent the Runway, Inc. | 4 | $117 500 |
| Suvip Solutions Inc. | 4 | $99 430 |
| ZoomInfo Technologies, LLC | 3 | $86 933 |
| PPD Development, L.P. | 3 | $71 643 |
| Wakemed | 3 | $86 627 |
| TEKsystems Global Services, LLC | 3 | $124 000 |
| Level 3 Communications LLC | 2 | $76 531 |
| Memorial Sloan Kettering Cancer Center | 2 | $156 000 |
| Niagara Bottling, LLC | 2 | $97 370 |
| The Predictive Index, LLC | 2 | $107 500 |
| Wolters Kluwer United States Inc. | 2 | $85 650 |
| USANA Health Sciences, Inc. | 2 | $89 136 |
| FedEx Freight, Inc. | 2 | $93 032 |
| Bankers Healthcare Group LLC | 2 | $89 250 |
| The Curators of the University of Missouri | 2 | $72 038 |
| Utah System of Higher Education | 2 | $79 040 |
| USAA Federal Savings Bank | 1 | $124 467 |
| Vonage Business Inc. | 1 | $90 000 |
| Bhrigus Inc. | 1 | — |
| Range Production Company, LLC -Sub of Range Resources Corp. | 1 | $115 000 |
| Everside Health, LLC | 1 | $104 250 |
| American Specialty Health Incorporated | 1 | $73 424 |
| American Oncologic Hospital | 1 | $68 744 |
| CHRISTUS Health | 1 | $91 601 |
| Flagstar Bank, NA | 1 | $110 469 |
| Japali Tech Solutions, LLC | 1 | $86 000 |
| Charter Communications, Inc. | 1 | $115 024 |
| Akinfosystem | 1 | $70 886 |
| Blackhawk Network, Inc. | 1 | $92 997 |
| Mitsubishi Electric Automation, Inc. | 1 | $93 974 |
| Genostats Corp | 1 | $107 016 |
| Aristocrat Technologies, Inc. | 1 | $82 500 |
| Arnisys, LLC | 1 | $92 040 |
| my529 | 1 | $79 040 |
| Union Bank & Trust Company | 1 | $78 000 |
| Qwest Corporation | 1 | $81 601 |
| Adventist HealthCare, Inc. | 1 | $82 680 |
| Exeter Finance LLC | 1 | $90 067 |
| Thomas Jefferson University | 1 | $95 481 |
| Franciscan Alliance Inc. | 1 | $79 206 |
| American Software Resources, Inc. | 1 | $93 808 |
| Sees Candies, Inc. | 1 | $121 162 |
| BEBETTERNOW, Inc. | 1 | $103 000 |
| Pinterest, Inc. | 1 | $124 488 |
| IT Induct Inc | 1 | $95 638 |
| Vitu, Inc. | 1 | $85 000 |
| The Guardian Life Insurance Company of America | 1 | $105 346 |
| AI Catalysis Corp. | 1 | $169 541 |
| Oklahoma Turnpike Authority | 1 | $79 581 |
Według poziomu wynagrodzenia
| Poziom wynagrodzenia | Mediana wynagrodzenia |
|---|
| Poziom I (początkujący) | $84 000 |
| Poziom II (kwalifikowany) | $107 086 |
| Poziom III (doświadczony) | $95 638 |
| Poziom IV (pełna kompetencja) | $155 000 |
Departament Pracy ustala cztery poziomy stawek rynkowych dla każdego zawodu i regionu, od Poziomu I (początkujący) do Poziomu IV (pełna kompetencja). Pracodawca wybiera poziom odpowiadający wymaganiom stanowiska.
Według roku budżetowego
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|
| Rok 2023 | 18 | $112 800 |
| Rok 2024 | 34 | $95 470 |
| Rok 2025 | 43 | $94 266 |
| Rok 2026 | 16 | $95 972 |
Miasta
- New York, NY7
- Chicago, IL6
- Moon Township, PA6
- Salt Lake City, UT5
- Vienna, VA4
- Irving, TX4
- Brooklyn, NY4
- Jersey City, NJ4
- El Segundo, CA3
- Cranford, NJ3
- Wilkes-Barre, PA3
- Boston, MA3
- Raleigh, NC3
- Denver, CO2
- Philadelphia, PA2
- Ventura, CA2
- Plano, TX2
- Arlington, VA2
- Seattle, WA2
- Diamond Bar, CA2
- Greenwood, IN2
- Davie, FL2
- Columbia, MO2
- Bridgewater, NJ2
- Goodyear, AZ2
- San Francisco, CA2
- Sunnyvale, CA1
- Holmdel, NJ1
- Hillsboro, OR1
- Rancho Cucamonga, CA1
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).