Strona główna › Stanowiska › Manager, Quality Assurance
Manager, Quality Assurance: wynagrodzenia H-1B
142 wniosków o warunki zatrudnienia dotyczyło stanowiska Manager, Quality Assurance. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $128 086; połowa środkowa: $111 786–$144 962.
Wnioski (LCA)142
Mediana oferowanego wynagrodzenia$128 086
Środkowa połowa wynagrodzeń$111 786–$144 962
Percentyl 10.–90.$97 090–$158 194
Adwokat imigracyjny, rekruter lub pracodawca? Zaprezentuj swoją usługę na górze strony – $99 za 30 dni →
Pracodawcy
| Pracodawca | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|
| ValueMomentum, Inc. | 30 | $135 500 |
| CitiusTech Inc. | 6 | $94 300 |
| Sky Chefs, LLC | 4 | $93 737 |
| Teladoc Health, Inc. | 3 | $106 517 |
| Medhok, Inc. | 3 | $121 600 |
| Saama Technologies, LLC | 2 | $140 000 |
| Cedars-Sinai Medical Center | 2 | $93 642 |
| Aetna Resources LLC | 2 | $105 198 |
| Audible, Inc. | 2 | $181 700 |
| Herbalife International of America, Inc. | 2 | $173 173 |
| Lupin Inc. | 2 | $114 471 |
| Liminex, Inc. dba GoGuardian | 2 | $159 543 |
| Fiserv Solutions, LLC | 2 | $128 274 |
| Granules Consumer Health Inc. | 2 | $99 000 |
| Arvinas Operations, Inc. | 2 | $130 216 |
| Curia Global, Inc. (formerly Albany Molecular Research, Inc.) | 2 | $127 500 |
| Fujifilm Diosynth Biotechnologies California, Inc. | 2 | $139 028 |
| Cornerstone OnDemand, Inc. | 2 | $161 488 |
| Amgen Inc. | 2 | $134 327 |
| Curia Global, Inc. | 2 | $120 000 |
| Alnylam US, Inc. | 2 | $150 000 |
| Ultragenyx Pharmaceutical, Inc. | 2 | $135 014 |
| AMPAC Fine Chemicals LLC | 2 | $133 869 |
| ModernaTX, Inc. | 2 | $144 051 |
| Express, LLC | 1 | $105 000 |
| NEX Services North America LLC | 1 | $144 925 |
| Santen Incorporated | 1 | $172 226 |
| Insperity Services, L.P. | 1 | $124 788 |
| Stryker Corporation | 1 | $95 139 |
| Tailored Shared Services, LLC | 1 | $120 000 |
| Corixa Corporation | 1 | $103 875 |
| Wynn Las Vegas, LLC | 1 | $92 000 |
| Ventiv Technology Inc | 1 | $110 000 |
| Prologis Management LLC | 1 | $138 442 |
| AstraZeneca Pharmaceuticals LP | 1 | $134 316 |
| Solugenix Corporation | 1 | $103 979 |
| Oakley, Inc. | 1 | $124 020 |
| PlanHub, Inc. | 1 | $120 000 |
| Granules USA, Inc. | 1 | $105 000 |
| B/E Aerospace, Inc. | 1 | $126 173 |
| Elc Management LLC | 1 | $108 900 |
| Kashiv BioSciences LLC | 1 | $124 500 |
| Research and Diagnostic Systems, Inc. | 1 | $95 385 |
| Dematic Corp. | 1 | $154 511 |
| Conduent State & Local Solutions, Inc. | 1 | $114 930 |
| American Credit Acceptance, LLC | 1 | $115 000 |
| Sutherland Digital Services, Inc | 1 | $94 058 |
| CHS Inc. | 1 | $153 000 |
| GlobalLogic Inc. | 1 | $97 469 |
| FreshRealm, Inc. | 1 | $77 873 |
| [24]7.ai, Inc. | 1 | $112 871 |
| Moredirect, Inc | 1 | $141 268 |
| Integrated Decisions and Systems, Inc. (IDeaS) | 1 | $114 358 |
| Lunchbox Technologies Inc | 1 | $145 000 |
| Charter Communications, Inc. | 1 | $124 642 |
| CBS Interactive, Inc. | 1 | $160 680 |
| Luxottica of America Inc. | 1 | $118 000 |
| The Methodist Hospital Research Institute | 1 | $117 600 |
| HealthStream, Inc. | 1 | $120 000 |
| Abbott Diabetes Care Inc. | 1 | $150 000 |
Według poziomu wynagrodzenia
| Poziom wynagrodzenia | Mediana wynagrodzenia |
|---|
| Poziom I (początkujący) | $110 702 |
| Poziom II (kwalifikowany) | $115 507 |
| Poziom III (doświadczony) | $132 613 |
| Poziom IV (pełna kompetencja) | $129 730 |
Departament Pracy ustala cztery poziomy stawek rynkowych dla każdego zawodu i regionu, od Poziomu I (początkujący) do Poziomu IV (pełna kompetencja). Pracodawca wybiera poziom odpowiadający wymaganiom stanowiska.
Według roku budżetowego
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|
| Rok 2023 | 39 | $124 800 |
| Rok 2024 | 40 | $124 821 |
| Rok 2025 | 35 | $129 449 |
| Rok 2026 | 25 | $140 000 |
Miasta
- Erie, PA11
- Cambridge, MA4
- New York, NY4
- Princeton, NJ3
- Lewisville, TX3
- Tampa, FL3
- Campbell, CA2
- Parsippany, NJ2
- West Hollywood, CA2
- Neenah, WI2
- Newark, NJ2
- Houston, TX2
- Torrance, CA2
- Somerset, NJ2
- Cincinnati, OH2
- Roseville, CA2
- Dulles, VA2
- King of Prussia, PA2
- Manassas, VA2
- New Haven, CT2
- Anaheim, CA2
- Dublin, CA2
- West Greenwich, RI2
- Rensselaer, NY2
- Bedford, MA2
- Rancho Cordova, CA2
- Norwood, MA2
- Columbus, OH1
- Chicago, IL1
- Amherst, NY1
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).